Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehetek számitógép...

Hogy lehetek számitógép szerelö? Milyen papir kell hozzá?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi idös vagy
2014. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Válaszolnál a kérdesemre ha lehet?
2014. okt. 1. 20:15
 3/10 Dream world .... válasza:
elkel menni egy iskolába ahol ezt oktatják le vizsgázni és meg van a papir
2014. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

van ilyen OKJ..

de ha valaki csak "számítógép szerelő" akkor ott nem a papír fog számítani hanem a tapasztalata

2014. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Budán milyen okj van? mehetek oda egyböl ha még csak a felét végeztem el a szakközépnek és nincs érettségim?
2014. okt. 1. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
gondolj bele, egyszerre járnál középsuliba és okj-re is??
2014. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Osztályozó vizsgákra bejárnék középbe. Amúgy már nagyon akarok dolgozni, és unom az idöhúzást a középsuliban. Rajz óra meg ének óra meg testnevelés tiszta vicc. Reggel nyolctól háromig bent vagyok és lógatom a lábam alig tanitanak valamit. 4 év pazarlás az életemböl.
2014. okt. 1. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha csak az osztályozó vizsgákra kellene bejárnod, a hétköznapjaid szabadok lennének a soha nem vennéd a fáradtságot, hogy előszedd a könyveid magadtól tanulni. Abból meg majd öröm lesz összekaparni az érettségit.

Miért nem műszaki suliba mentél?

Én informatikát tanulok, a végén kapok szakmát, érettségim is lesz és nincsenek ilyen felesleges óráim ahol lógathatom a lábam, hanem napi 4-6 óra infó/műszaki tantárgy.

2014. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert nyolcadikos fejjel még nem tudtam mi legyek.
2014. okt. 1. 21:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy OKJ alapfeltétele egy érettségi. Szóval már most nem vennének fel.
2014. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!