Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatok a Spuri adalékka...

Tapasztalatok a Spuri adalékkal kapcsolatban? Tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ártani nem ártott, alapjárat nyugodtabb lett, és picit csökkent. stabil, nyugodt járása volt a motornak alapjáraton. ennyit észleltem, meg hogy rohadt büdös.
2014. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is vettem egy flakonnal próba gyanánt. Elhasználtam. Az ég világon semmi változást nem vettem észre. Úgyhogy többet nem vettem.
2014. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm gázolajhoz keverte kamionban. 1000 liter gázolajhoz lökött vagy 3 kupakkal, szerinte volt változás.

Szerintem csak haluzott :D

2014. nov. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1000 literhez 3 kupak? A honlapjukon ez van: "A SPURI-t tankolás előtt öntsük az üzemanyaghoz 2 ezrelékben. (Pl.: 100 literhez 2 dl-t), így 1 flakon 250 liter üzemanyaghoz elegendő. Az üzemanyaghoz való adagolást tankolás előtt célszerű elvégezni."

Én fiat brávába egy tankhoz (50L) tettem hol egy egész, hol csak egy fél flakonnal. Egy telitankkal kb 50km-el mentem többet vele, és a motor is halkabb lett.

2015. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Öcsém tisztán rakta a robogóba, az mondjuk mocskosul ment vele, míg be nem állt a 70-es dugó xD
2015. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!