Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo-val kapcsolatban...

Alfa Romeo-val kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék nemsokára venni egy autót. Sokáig keresgéltem, hogy milyen lenne az ideális, és ahogy az Alfát megláttam, egyből beleszerettem. Mint egy fiatal tini, néha úgy érzem magam, aki először szerelmes, nem tudok más autóra gondolni.

Egy 147 vagy egy 2004 utáni 156-ban gondolkodom.

De... nagyon sokan mondják, h mennyi baj van az Alfákkal, ezért kérném a segítségeteket. Valóban ennyire bajos autó? Főleg tapasztalatok érdekelnének, mert az "úgy hallottam" szituációkról már sokat olvastam, ezért inkább a tények érdekelnének.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 23. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát így van ez az alfákkal.Szerelem első látásra.Ha jó állapotút veszel nem lesz több gondod mint más hasonló kategóriás kocsival.Azzal számolni kell hogy fentartása,alkatrészárai magasabbak az átlagnál.Futóműve nagyon jó,sportos.Űlései kényelmesek(legalábbis a bőr Momo-k)és nagyon jó vezetni.Egy jó állapotút simán válaj be.Ha törődesz vele nagyon szeretni fogod.A Jtd-ket ajánlom.
2014. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az alkatrész annyira nem zavarna, mert a családban van autószerelő, aki nagyjából féláron szerzi az alkatrészeket, ezért is könnyebb szívvel vállalnám be.

2014. ápr. 23. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Az tuti ha van ilyen lehetőséged.A TS motorokkal vigyázni kell főleg a régebb évjáratúakkal voltak problémák.Lehet hogy javítottak később rajtuk de biztosra nem tudom mondani.Én nekem 3 évig volt 156-osom.Egyszer se volt komolyabb gondja,de törődtem is vele.Azóta is visszasírom a vezetési élményét.
2014. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem GT van és semmi bajom nincsen vele több éve. Drága az alkatrész hozzá, és sokan nem cserélik vagy megy a sufni tuning, aztán utána később már tényleg sok gond előjön. Volt korábban is alfám és meg voltam azzal is elégedve.
2014. ápr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!