Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1996-os Honda DelSol ESI-hez...

1996-os Honda DelSol ESI-hez is jó lehet ez?

Figyelt kérdés

D16Z6-os motor van az enyémben.

Ezt szeretném megvenni:

[link]


2014. nov. 19. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom az eladót már kérdezted.
2014. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondolom értelmi szinted elérte már a 6 éves kort :)
2014. nov. 19. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Elérte. Sőt, meg is haladta a magadfajta kivik boyracerekét.
2014. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem civic-em van te isten barma :D
2014. nov. 19. 18:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Zuti hogy valami kefefejű fosvágenes vagy béjemvés beképzelt majomgyerek vagy aki alá apuci berakta a rozsdahalmazt és azon feszeng. De pont az ilyen emberek miatt tart ott a mai autós tuning társadalom ahol. Ilyenek miatt van a széthúzás az összetartás miatt. megköszönném ha többet nem írnál ide. Csak fölöslegesen foglalod a gyk szerverét
2014. nov. 19. 18:47
 6/12 A kérdező kommentje:
*Tuti
2014. nov. 19. 18:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyik sem vagyok boyrészerkém. De te tuti kályhacsöves kivikes vagy. Ennyi ésszel csak az lehetsz.

Írj az eladónak az ebay-en, hogy van-e infója róla. Ha nem tudsz angolul, ott a fordító. Csak hogy visszatérjünk a kérdésedre.

2014. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
le vannak írva a típusok . 95-ig... de ha ugyanaz a motor akkor logikám szerint jónak kell lennie...... de ha ennyire veréb vagy hogy olvasni sem tudsz :D csak mivel az enyém 96os nem tudom van-e közte annyi különbség hogy erre nem jó. van infója az eladónak 95ig ki is írta. de nem baj..... És még mindig rohadtul nem civic-em van, mert ez nem is ahhoz van de az ész osztás az megy. a gondolkozás az meg nem :D apuci kicsi fia apuci szakadt béjemvéjén ;)
2014. nov. 19. 20:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is láto hogy le vannak írva a típusok 95 ig.

Attól hogy ugyanaz a motor, a kasztni még lehet más. Így más a felfogatás, más az elvezetés vonala.

Szerinted itt a gyakorin fogja megmondani valaki hogy jó-e ez a kályhacső a titkostípusú hondára, ami nem kivik? Nem hinném. Ezért mondtam hogy írj az eladónak. De látom te csak a gyakoriban bízol. A béjemvét meg meghagyom a magadfajta boyracereknek.

2014. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel itt a kérdést, hátha valaki vett már ilyen rendszert. a típus meg nem titkos, a kérdésben is benne van. de rohadtul nem civic :D
2014. nov. 19. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!