Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 10 millió forintig bezáróla...

Ha 10 millió forintig bezárólag bármilyen autót vehetnél, ami nem sportautó, akkor mit választanál?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert ez alapján akarok autót venni, csak kíváncsi vagyok a véleményekre!

2014. nov. 20. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már mindenféle használt autóm, de ha 10 millát szánhatnék autóra, akkor mindenképpen újat vennék. Valami nagyobb utazóautót vennék, VW Passat, Opel Insignia, vagy Ford Mondeot, de azért mert én nagyon sokat utazok. Ha fiatalabb lennék, és nem lennék nagy utazó, akkor vennék valami kis modern, fürge autót, például egy új Golfot, vagy nagyon tetszik a Seat Leon is, egy 1.8T motorral nagyon ütős lenne.
2014. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én vagy ezt: [link]



vagy ezt: [link]


venném (nagyon bejönnek a turbo benzinesek :DD)

2014. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Családi használatra? Vagy mire? Miért nem sportautó?

Amúgy én Subaru Impreza WRX STi-t vennék :) vagy EVO-t. De ezek sportautók.

Meg mit értünk sportautónak?

Egy nagy motoros átlag autót?

2014. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én valami haszonjárművet. Az is autó :P
2014. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
John_McClane, igazad van, most elgondolkodtam rajta hogy nekem tökéletes lenne egy új Vito egy 200 lovas dizelmotorral :D
2014. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha így vagy HA úgy lenne. Ilyen kérdéseknek semmi értelme.
2014. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!