Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék venni 2-2.5...

Autót szeretnék venni 2-2.5 millió forint értékben csak nem tudom milyen típus lenne a jó! Szerintetek? /Terepjáró nem /

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Mik az elképzelések?

Milyen méret kategória?

Egyterű? Vagy valami hatchback? Sedan? Coupe?

Sportautó, vagy családi autó?

Tágas legyen?

Elég 2 személynek, vagy több személyes legyen?

Mire kell?

2014. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
BMW 320d vagy Audi A4, esetleg Ford Mondeo
2014. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja BMW, meg akkor Mercedes meg Aston Martin... Miért nem Ferrari? Mindig megjelenik valaki ezekkel a teljesen ésszerűtlen javaslataival.

Mondjuk a Ford már racionális ajánlat.

Csak nem tudjuk, hogy milyen felépítményű legyen az autó. Vagy ha a terepjárók kiestek, attól még egy SUV beleférne-e.

2014. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A BMW-vel miért is van gond? ennyiből már kapsz egy szép 320d-t. Egy szép kombi a legjobb
2014. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy ezért a pénzért BMW-ből lehet a legrégebbieket megvenni. Krrrva drágák. Az E90-ek legalja mozog ezen összegek körül, amit inkább csak a hozzá nem értő naiv balekok vesznek meg.

Szinte bármi másból ezért már egész megkíméltet is vehetsz.

2014. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A másik ok még, hogy már szerintem itt midnenki unja, hogy a kérdezők háromnegyede BMW-t akar, aki meg nem, arra szinte azonnal jön egy válaszoló, aki rátukmálja, hogy BMW-t vegyen.

Aztán sírnak a BMW-sek, hogy már szinte a fél ország BMW-vel jár és már nem is olyan különleges és ritka az autójuk.

2014. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből mit vegyen? E90 még mindig egy szép és jó kocsi, nem hiszem, hogy a naív balekok vennének olyat. Minden kocsiból van lestrapált és van remek állapotú. A német és japán autók a legjobbak, én onnan mazsolázgatnék. Azért olyan sok BMW nem járkál szerintem.
2014. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!