Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik robogó/motor a legjobb...

Pikolett88 kérdése:

Melyik robogó/motor a legjobb munkába járáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 50 cm3-is robogót/motort szeretnék venni, de teljesen amatőr vagyok. Napi 30 km-t tennék meg vele, lényeg, hogy megbízható, nagyon strapabíró legyen keveset fogyasszon, és az ára se legyen túl magas. Milyen típust vegyek, és mire figyeljek vásárlásnál????

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. nov. 21. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem akkor neked találták ki az aprilia scarabeot vagy a kymco agilytit. mind a kettőt már 100.000-ft ből már lehet venni
2014. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, és ezek a típusok bírják a sarat, havat, esőt a rossz utakat? Mert földúton is használnám rendesen, szóval nem csak városi közlekedésben lenne része.
2014. nov. 22. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
a scarabeonak nagyok a kerekei, bár elég keskenyek. sok belőlük a kiszuperált mert a futárok és a posta is előszeretettel használta őket. de ha kifogsz egy jó állapotú példányt szerintem jó megoldás lehet.
2014. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, akkor utánanézek. Köszönöm a segítséget!
2014. nov. 26. 19:58
 5/6 anonim válasza:

Nekünk már 7 éve megvan a Kymco Vitality 50 2T robogóm, amit újonnan vettünk. Mai napig is gond nélkül fut. Max sebessége olyan 75 km/h ami szerintem munkába járásra elég. Elég nagy kereke és teste is van (ránézésre inkább kinéz 125 cm3 motornak) így ha bele is mész egy nagyobb kátyuba nem kell aggódnod. Az én motorom (2007ben volt gyártva)2,6 KW teljesítményű, de a mostani újabb darabok már 3,3 KW teljesítmányűek. 5 literes tankja van, 91 kg... Nézz körül az interneten és olvasgass utána. Ha ezt a robogót választanád, nem fogsz csalódni. +még egy kis leírás( ez az újabb típusról, fentebb az én 2007-es robogóm írtam le):


Motor jellemzők : 2-ütemű (Kényszerléghűtésű)

Motor térfogat : 49 cm³

Motor teljesítménye : 4 LE

Sebességváltó : CVT (automatikus)

Maximális sebesség : 60 km/h

Üzemanyagtartály : 5 L

Robogó önsúlya : 97 kg

Fékrendszer : Tárcsa/Dob

Motor méretei : 1870/690/1200 mm

Ülésmagasság : 820 mm

Kerekek : 120/70-12 / 130/70-12

2014. nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást. Még az érdekelne, hogy egy ilyen robogót milyen sűrűn kell szervizelni...pl. fék stb.? Egyébként használtat szeretnék venni. És esetleg Debrecenben, vagy környékén tudtok-e szervizet ajánlani?
2014. nov. 30. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!