Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 525tds e34 automata...

Bmw 525tds e34 automata váltót, hogy állíthatom sport, téli és egyébb fokozatokba?

Figyelt kérdés
Egy csuszka van Felül S alul E betűvel és nem tudom mozgatni.Nem tudom miért.Menet közben kell kapcsolni?P és N állásban mertem próbálni de úgy nem mozdul a kapcsoló.Menet közben nem mertem nehogy haza vágjam a váltót.

2014. nov. 23. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha haza lehetne vágni vele a váltót, akkor nem csinálnák olyanra, hogy te kapcsolgasd. Próbáld meg mondjuk D-ben ( ezzel amúgy is csak programot váltasz a váltóvezérlőben..).
2014. nov. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

E39-ben úgy váltasz sportra, hogy D állásban balra magad felé húzod a váltót. Téli mód a mienkbe nincs, azt nem tudom.


mindegy is, nyugodtan próbáld direktbe, nem hiszem, hogy tudnál kárt okozni vele.

2014. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kapcsolgatással elrontani a váltót, ha "lehetetlent" kérnél tőle azt nem fogja végrehajtani, ezek már elektronikusan vezérelt váltók. Nem értem mondjuk hogy álló helyzetben miért nem tudod mozgatni azt a kapcsolót, mert menet közben is változtatható a váltó programja, azzal a gombbal amúgy sem fokozatot kéne váltani.
2014. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót mindenkinek.Lehet menet közben kellene és emiatt nem engedi az N és P állásban.Holnap megpróbálom.Köszönöm.
2014. nov. 23. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, D-ben kell legyen a váltó, akkor tudod állitani.
2014. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!