Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van egy krosszmotorom...

Ha van egy krosszmotorom (lámpák nincsenek, papírok se, max egy adásvételi, ugye. ), és én azzal kimegyek a haverokhoz a parkba, a motort meg letámasztom a parkolóba, akkor úgy, álló helyzetben a rendőr mit csinálhat? Megbüntethet?

Figyelt kérdés
Tehát itt most nem az a kérdés, hogy ha megyek vele, és akkor kap el, akkor mi történik, mert az ugye nem kérdées, hogy gáz... De ha csak ugy áll egy parkolóban, akkor mi van (mert akkor elvileg modhatom, hogy csak ugy toltam ki oda... igaz, hogy eléggé hihetetlen...)? És ha mondjuk előtte egy órával látott engem menni a faluban, de akkor nem tudott megállítani, mert mondjuk nem arra mentem, vagy nem ellenőriztek (nem azért, mert elmenekültem). Akkor ha felismerik a parkolóban álló motort, tehetnek valamit?

2014. nov. 23. 10:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Meleg blokk mindent elárul. Meg amúgy is megkérdi a rendőr hogy aztán minek toltad volna ki oda. Nagymotor tolásához is kell vezetői engesély. Ha nagymotort tolsz akkor vezetőnek számítasz. Szóval tolni sem tolhatod.
2014. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!