Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Haldoklik a slusszkulcsban...

Haldoklik a slusszkulcsban lévő immobiliser jeladója! /Renault Thalia 1.4 2001. /Kulcscserét csak szakszervízben végeznek?

Figyelt kérdés
Csak másodjára -harmadjára tudom beindítani az autót!Mennyibe kerülhet a kulcscsere?
2014. nov. 24. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni "betanítható" nyerskulcsot,20 körül.
2014. nov. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
immmo chipet 2-3 dolcsiért is szerezhetsz egy két oldalról :)
2014. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak az elem adta meg magát?
2014. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Renaultoknál ez sajnos nem ritka probléma. Míg működik egyáltalán addig kell gyorsan lemásoltatni. Nem egy nagy kaland bármelyik valamire való kulcsmásoló le tudja másolni, persze el kell vele játszani, mert az író sem fogja mindig látni a chipet, de azért összejön az előbb utóbb. Csináltam én is párat amíg ebben a szakmában dolgoztam.
2014. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!Nem az elemmel van gond mert a köszponti jól működik!Reméltem megúszható 20alatt!Szervízben piszkosul drága! :( Betanítható kulcshoz linket tudna valaki?
2014. nov. 24. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Nemrégen ezt linkeltem valakinek:

[link]

2014. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a linket hasznos volt!
2014. nov. 25. 20:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy az indításgátló kiiktatása olcsóbb és végleges megoldás!Lehetséges ez?????
2014. nov. 25. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!