Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tuning verda, csajok bejönnek?

Tuning verda, csajok bejönnek?

Figyelt kérdés
Azért kérdem csak mert szvsz van egy elég menő tuning verdám (még tuning alatt) nem más mint egy aranyszínű DACIA márkájú kis gép jó még nem az igazi de már raktam rá nagy dübörgős vad kipufogót aranyszínű eredeti dísztárcsát és dögös mély basszus nyomókat... bejönne nektek??? mondjuk szerintem igen :P

2014. nov. 24. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Arany dísztárcsa? Ne haragudj, de ennél kevés röhejesebbet ötletet tudok elképzelni.

Ha olyan csajokat akarsz, akik az autók értékére gerjednek, azok a Dacia nevet meghallva kiröhögnek.

Ha autóhoz értő csajt akarsz, annak inkább motorikus tuninggal tudnál villogni.

Sajnálom, ez az arany-koncepció kapufára sikeredet szerintem :(

2014. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Azt még kihagytam, hogy egy olyan csaj, akit TE érdekelsz és ne a verdád vélhetően idegesítőnek fogja találni, hogy szükségtelenül hangosan bömböl az autód kívül-belül.


A te célcsoportod a 14-17 éves korosztály, abból is a szerényebb értelmi és/vagy érzelmi képességekkel megáldott egyedek. Legalábbis ha reálisan nézzük a dolgot. Kivételek persze vannak.

2014. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Talán Romániában fel tudsz szedni vele egy tehenészlányt de végül is azok nagyon jól tudnak xopni ,szal jól jársz velük :)
2014. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom, igen fiatal vagy. Ez már a nyolcvanas években gagyinak számított!!! Próbálj értékesebb életet élni.

Így csak ki fognak röhögni!!!!!!!!!!!

2014. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A csajoknak nem a rondára tuningolt autók jönnek be, hanem a zsírúj 20 millás autók. És egy igazi autó hangját nem a repedt kipufogó, hanem a motor adja, ahhoz viszont kéne legalább 8 henger...
2014. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 intrepid ***** válasza:
89%

Aranyszínű autó: - kályhaezüst, aranyszínű festékpasztával.

Aranyszínű eredeti dísztárcsa: - Eredeti dália dísztárcsa lefújva az előzővel.

A mai csajok messziről kiszúrják az izzadságszagot.

2014. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Barátom ez remélem hogy kamu kérdés, mert ha ez az autó létezik, akkor marha ronda lehet.

A csajoknak ez rohadtul nem jön be, max a 14 éves gádzsiknak.


Láttam már olyan román autót, aminek a hátsó vonószemére volt felhegesztve egy kamu kipufogóvég. 5 percig röhögtem rajta, annyira kib..zott gagyi volt. XD A csomagtartóban a mérnöki pontossággal megtervezett pozdória "melyláda", a műanyag króm csíkok a sárvédőíveken és a sárkányos ablaktörlő már csak ráadás volt. A vicc hogy a kis román romának még pénze is lett volna normálisan megcsinálni, mert a nyakát húzta a sok fux, de sajnos ízlése nem volt.


Gondolom a Dacia is valami hasonló falubikája vezérgép lehet.


20\f

2014. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

hmm ? :D

le a kalappal elötted öcsém, ezzel a marketing szöveggel vmi mlm be jo "eladó" lennél.

"Tuning verda, csajok bejönnek?" igen, ha meglátnak, még az utcárol is bejönnek.

2014. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És ha Ferrárinak "Álcáznám"????? tudjátok jel sztem ígyis ütős am
2014. dec. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!