Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak BMW 530i/530d...

Első autónak BMW 530i/530d nem lesz "sok"?

Figyelt kérdés

A kedvenc autóm, minden álmom egy ilyen. 17 éves vagyok, friss jogsival. 3 millió a keret.

Ügyesen vezetek, de nem azt mondom hogy jól, mivel nincs rutinom.


Félek hogy erős lesz kicsit ez az autó, de most tudnánk nekem megvenni, félek hogy később nem lesz rá lehetőség.


Nem vagyok egy versenyző típus, nem tolom ki a szemét, és nem közlekedek hülyegyerek módjára.

Jó, annyi hogy néha szeretek kicsit jobban kigyorsítani, de nem kerékcsikorgatósan, 83 000-es fordulaton...

Imádom a nyomatékot.


Szóval józan értékrenddel, tisztelve a vasat, nem olyan durva, ugye? Már vezettem, nekem nagyon tetszett.

Még nem tudom hogy dízel vagy benzin, de dízel a valószínűbb.


2014. nov. 24. 21:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
van akinek egy 800-as maruti is sok, és van aki akár m5-öt is kaphatna első autónak, akkor sem vadulna meg
2014. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Anyuék 3 millióért tolnak a fris jogsis fiacskájuk alá kocsit? Grat nekik...


Egyébként szerintem sok. Az elsőnek igaza van. De azért egy kezdő jogsis embernek bőven jó kezdő kocsinak egy kompakt, 80-90 lóerővel. Nem eszi le a hajad, mert gondolom a bnezinpénzt is kapod. Lehet vele menni is, de nem kapja el olyan könnyen a hév az embert. Aztán ha kellően érett valaki, lehet viszonylag gyorsan felfelé lépni

2014. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A probléma nem az autó erejével, hanem fenntartási költségeivel van. 3 misiért nem épp a kínálat legszebb darabjai vannak, és ezek az autók újkorukban a technika csúcsai voltak, így elég sok spéci alkatrész van bennük amik javítása még ma is elég költséges.
2014. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
majd a szülők kifizetik a javítást a spéci cuccoknak. Most mi mondjuk meg neked, hogy erős lesz e a kocsi neked? Nem az a kérdés, hogy milyen kocsid van, hanem, hogy te hogyan mész vele. Egy ferrárival is lehet szépen menni. Én egy passatot kaptam 1. kocsinak 2 millióért, én fizettem az üzemanyagot, elég húzos dolog, mert evett 10 litert. Én tudtam a korlátaimat. 1. utam pestre vezetett autópályán, előtte azért volt gyakorlatom, 180-al mentem, de utána már nem vonzott, hogy ilyen gyorsan menjek. Ez volt 8 éve. Jelenleg főuton 120 autópályán 150-160, városban 60-nal szoktam menni maximum, elég tapasztalt vagyok.
2014. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
ja és még annyit, hogy 3 millióért persze, hogy nem a legszebb darabok vannak, de ő nem új autót akar venni. Ráadásul kinek lenne 8-10 milliója rá? Én inkább ajánlanám a 320d kombit, az való neked, nem egy 5-ös bmw, azzal csak az üzletemberek meg az anyagilag jól kitömött cigók járkálnak
2014. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit kevés az infó.

Most ha neked ez az álmod, és meg is veszik neked, akkor MI A KÉRDÉS?????


Kicsit olyan, mintha fel akarnál vágni, olyan emberkék előtt, akik veled egyidősek, de csak 200-800 ezerért tudnak venni valami használt vasat, mert az évek során ennyit sikerült összegyűjteniük.


83.000 fordulat?


Ez honnan jött? Tudod egy autó már simán elmegy 900-1500 fordulat környékén, ha kicsit gyorsítani kell akkor többel, de nem kell neki 8300-as, (valahogy több nullát tettél oda) fordulat.


Semmit, de tényleg semmit nem tudunk!

Ha szüleidet elönti a pénz, akkor vegyék meg neked, aztán ha összetöröd, akkor úgyis megveszik a másikat meg a harmadikat meg a negyediket.


De nem így kéne autóhoz jutnod, és nem elsősorban egy ilyenhez.

2014. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
vele egy idős gyerekek tudnak 200-800.000Ft-ot félretenni? Gyerekek ti Magyarországon éltek? Vagy csak én vagyok szegény? Egy diák honnan a vészkes fenéből tud félretenni annyi pénzt?
2014. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

En a helyedben meggondolnam, es valami Golf vagy Civic szeru atlagos autoval kezdenek.


Az a baj a BMWkel, hogy akarmilyen nyugodt tipus vagy, elobb-utobb odalepsz neki, es mivel nincs rutinod, nem fogod tudni felmerni a veszelyeket es a lehetseges kovetkezmenyeket. Lehet tuleled, sot valoszinu is, de voltak mar paran akik meghaltak, vagy a mellettuk ulo halt meg.


17 eves gyereknek nem valo ilyen auto.

2014. nov. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Egyből a leszólás, mert 17 éves, és a szülei vennének autót. Ráadásul BMW-t, szóval már keménykedős hülyegyerek....

NEM, nem lesz sok. Igaz most télen kemény menet lesz...

318-nak kis gáz és már teszi keresztbe magát hóban. Szóval csak óvatosan. Egyébként nyáron fellöksz hátra 255-ös gumikat, és nehezebben fog kifarolni. Csak óvatosan!

2014. nov. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy frissen szerzett jogsival azért én nem tennék a gyerekem segge alá egy 200-300 loerős kocsit, mégha lenne rá pénzem se. Elég annak a gyereknek 90-120 lovas is. Amúgy én sem értem a kérdést, ha valakinek van egy álma és van rá kerete akkor egyértelmű a döntés. Ha az én álmom egy lexus lenne és lenne rá pénzem, akkor megvenném és nem itt irogatnék, hogy szerintetek nem lesz sok? Majd a jobb lábad eldönti, hogy sok lesz e vagy sem
2014. nov. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!