Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a hétköznapokban...

Milyen a hétköznapokban Lamborghini tulajdonosnak lenni?

Figyelt kérdés
Szóval arra vagyok kíváncsi menyi gond van ezzel? Például ha valakinek Van egy Lamboja és hazamegy vele mit szólnak hozzá a szomszédok.... Nem fognak betörni hozzá mert sok pénze van? Vagy hogy az utcán menyire nézik meg az ilyen autót? :D

2014. nov. 28. 12:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Akinek olyanja van, az a rózsadombon lakik Budapesten, vagy egyéb gazdag negyedekben kisebb városokban. Akik meg olyan gazdagok, hogy megengedhetnék maguknak, de nem kell nekik, azok akárhol lakhatnak, mert megvan egy 30 milliós mercivel és az annyira nem feltűnő.
2014. nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De mi van ha egy átlagos háztartásba viszünk Lamborghinit ? Például ha valaki nyer a lottón :D
2014. nov. 28. 12:47
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
ha nyersz a lottón százmilliókat, onnantól kezdve az már nem egy átlagos háztartás :)
2014. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát na :D Inkább úgy írom akkor hogy átlagos szomszédságba viszem azt autót :D
2014. nov. 28. 13:11
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennél olcsóbb autóért is átkeresztelnek majd a szomszédok "Pénzes K0cs0g Bu2i" névre. Ha a ház előtt, vagy az udvaron parkolsz, akkor számíts arra, hogy megdobálják valamivel, a kutyasétáltatók rápisáltatják a kutyájukat. A szomszédoknál attól kezdve napi téma leszel évekig, és minden fingásodat kielemzik majd. Ha gazdagabb környéken van a házad, akkor a guberáló kohányok teszik ugyanezt. Ez a magyar mentalitás.
2014. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az igen ezt nem tudtam hogy megdobálnák! Volna Garázs szóval ott tartanám az autót. Igen már saját haverjaim lelkébe is akkora az irigység hogy szinte lehetetlenségeket csinálnak. De ha például kölcsönzött autó? Sokan megcsodálnák de én is gondoltam rá hogy van olyan aki szándékosan megdobálná például kővel .... Azért egy ilyen autónál nem 2 FT a javítás.
2014. nov. 28. 15:01
 7/23 anonim ***** válasza:
#1--->A rózsadombon te nemfogsz látni egyetlen lambo-t sem,olyanszinten televan bszva fekvőrendőrrel..xD
2014. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 dirtboy ***** válasza:

szerintem nem dobálnák meg,egyrészt van az emberben egy kis tartás a következményektől,pl mivel foglalkozhat a tulaj hogy telik ilyenre?

senki nem szeretne szerintem betonozott lábbal a duna alján landolni, vagy esetleg ha valahogy lebukik és neki kell kártéretini a sok 10 millás autó javítását.

ha városban vagy akkor meg egy ilyen autót szinte minden másodpercben néz valaki,nem nagyon merne szerintem senki szórakozni vele.

pl miskolcon mikor egy gallardo pár percig állt a kúton máris az autó köré gyűltek az emberek,persze olyan 6-7méter távolságot azért hagyott mindenki.

ha valaki meg karcolja hát lett volna bőven szemtanú.


ha lottót nyernék akkor nekem tuti olyan villám lenne ami körbe van beton kerítéssel védve,kamerák,mozgás érzékelők lennének elhelyezve,nem kint az útcán állna a kocsi hanem a lakás alatti szép nagy garázsban a subaru és az s6os mellett mert ugye télre és esős időre is kell autó de oda nem lambo való.

2014. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Főnökömnek van egy Ferrarija és egy Porscheja.

A Ferrarinak kb. a 4. oldalüvegét cserélik, mert rendszeresen beb@sszák az irigy polgárok.

A kocsikat nem egyszer húzták végig kulccsal. Találtunk már kiálló tőrt a Ferrari kerekében, a Porsche szó szerint le volt sz*rva.

Tavaly szülinapomra megkaptam egy hétvégére a Ferrarit. Kicsit furi volt a kis Fordom után, de élveztem.

Hát azóta is az megy a szomszédoknál hogy én adócsaló vagy maffiózó vagyok. Ház előtt meg nem nagyon mertem hagyni, mert rögtön elkezdték nézegetni..

2014. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat ! Hát úgy látom nem kis figyelmet kell fordítani egy ilyen autónak! Külföldön Van nem egy reakció videó hogy Lamborghinivel leparkolnak és az emberek megnézik az autót. Meg közös fotót csinálnak vele, de azért idehaza hatalmas irigység van az emberekben. Undorító hogy így viselkednek,biztos primitív egyedek teszik ezt. Jó mondjuk én nem hagynám ott sehol se az autót, meg mindig garázsba állna nem hagynám a ház előtt :D
2014. nov. 28. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!