Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne a Ladám...

Mennyibe kerülne a Ladám kikasztnizása?

Figyelt kérdés
Van egy elég rossz állapotú 2105-ös ladám. Nem hiszem, hogy anyagilag megérné megcsinálni, inkább lelki dolgok miatt akarom. Cserélni kell jobb első, bal első, jobb hátsó sárvédőt; taposókat; küszöböket. Utána meg jöhetne a festés. Mennyibe kerül ez ha szakemberhez viszem el? Vagy neki merjek én állni?

2014. nov. 29. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
50000 minimum.
2014. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CO gép jó barát, a zsiguli.hu oldalon mindent leírnak, hogy hogyan kell csinálni. Lefúni kpét nap száradással együtt, én 30-ért csináltam meg egy Ladát ami elé kiugrott egy oszlop. Egész eleje lett cserélve, két első ajtó és festés.
2014. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
komplett festés 2 komponensűvel 150000-200000 Ft. Lakatolás + elemek kb. 50000-60000.
2014. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én egy skodánál próóbáltam, minimális karosszéria munka lett volna, persze számlával, garanciával, és festés, a legkevesebb négyszázezer lett volna, horror árakon dolgoznak a szakemberek.
2014. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a karosszériázás drága, az autó ér keveset.

Egy 500 ezres autóra is pont ugyanannyi festék kell, mint egy ötmilliósra.


Ezért az 500 ezrest is 300ért fújják le, meg az ötmillióst is. Csak nem mindegy az autó értékének hány százaléka az újrafestés.

2014. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!