Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő egy 1.8T audi a4...

Mennyi idő egy 1.8T audi a4 (1998) eladása?

Figyelt kérdés
7 éve van nálam, szép állapotban, műszakilag hibátlan, igazolt 270.000 km-el. Mit gondoltok mennyi idő lenne túladni rajta? kb

2014. nov. 30. 20:29
 1/5 A kérdező kommentje:
És persze reális áron nem túlértékelve
2014. nov. 30. 20:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jó árat adsz meg a HAHU-n, akkor mire feltöltöd a képeket már hívni fognak a nepperek felhajtói! Aztán majd alkudnak a feléből, és ha belemész másnap már el is adod az autót!

:D


Ha 3 napig nem hívnak a nepperek, akkor túláraztad az autót, és nehezen fog elmenni.

2014. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Óra vissza 150-re, tocsogjon a szilikontól és hamar meg is veszik.

Amikor autót vettem, úgy voltam vele hogy akár többet is megadok egy igazoltan jó állapotú de régebbi autóért.

A Te autódért én adtam volna 1000000 forintot is ha elöbb akarod eladni.

2014. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem tudom mennyit ér most egy ilyen korú A4-es de sajnos kicsit pang a piac.


Én 1 hónapja árulom az Audi-mat ráadásul a találati listákon az elsők között szerepelt azaz nincs túlárazva főleg állapotához képest, és eddig csak dílerek hívtak.


Megpróbáltam eladni dílernek de olyan pofátlan összegeket akartak adni érte, hogy annyiért én is eladom a használtautón 1 nap alatt.


Most bizományban van egy dílernél, remélem így talán akad rá vevő. :\

2014. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

Még egy gondolat a témához.


Szerintem nehezebb eladni egy prémium kategóriás autót Audi, BMW, Mercedes stb..., főleg ilyen olcsóbb ársávban.

Abból indulok ki, hogy az enyémnek is amit árulok 1,5-1,6 milla körül van a piaci értéke.


Oké, hogy Audi és tele van extrákkal, de 10 éves és 240 ezer km-t futott. Akinek kb ennyi pénze van és nem érzelmi alapon keres autót, az ennyiért fiatalabb kevesebbet futott szerényebb autókat talál dögivel.

Azaz ár/érték arányban nem éppen best buy...


Audi, BMW, Mercedes kategóriát amolyan szerelemből / nagyravágyásból vesznek az emberek, és főleg ilyen csóró országban amiben élünk, sajnos legtöbb esetben muszájból inkább vesznek egy Dacia-t vagy egy Suzuki-t. Arról nem is beszélve, hogy ténylegesen olcsóbb az utóbbiakat fenntartani.

2014. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!