Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cafe raceresek, milyen felszer...

Cafe raceresek, milyen felszerelést vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Motorosok véleményét szeretném kikérni, leginkább aki otthon van a cafe racer stílusban. A barátom most épít egy cafe racert és hamarosan kész is lesz. Szeretném karácsonyra meglepni valamilyen felszereléssel és mivel nincsen nagyon sok pénzem, arra gondoltam, hoyg veszek neki egy motoros kesztyűt, az is éppen elég drága:D


A kérdésem az, hogy én nagyon nem tudom, hogy mi számít jónak, mi néz ki jól stb. Kb 10-15.000ft-ért már kapok jónak számító kesztyűt?

Milyen stílusú kesztyű illik a cafe racerhez (kicsit retros a motor)

Átmeneti kesztyűre gondoltam, szerintetek mi éri meg?

Kérlek segítsetek, valami nagyon menő cuccra gondoltam, azt szeretném, ha nagyon örülne az ajándéknak és hasznos is lenne!

Tudnátok linkelni valami oldalt, vagy konkrét terméket?

Nagyon megköszönném!!



2014. dec. 3. 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]



Kicsit iylen retros stílusra gondoltam, mert szerintem tetszene neki. Hol tudnék beszerezni iylesmit? hol érdemes? Használtan, vagy motoros boltokban?

2014. dec. 3. 13:26
 2/6 bruns08 válasza:
ilyet nem találtam csak cafe racer feliratosat! [link]
2014. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is láttam. Én valami bőrre gondoltam, és nem ilyen ,,síkesztyű,, jellegűre, mert ez kevésbé néz ki jól, szerintem. (megjegyzem fogalmamsincs, en nem ertek hozza) Vajon megéri pl ebayrol rendelni?

HOgy szoktak meretezni ezeket a kesztyuket? (csak ilyen van, hoyg S-M -L ?)

2014. dec. 3. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen hasonló mintás sál, vagy kendő.

[link]

2014. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ú, ez is jó ötlet. Közben találtam egy kesztyűt. Ez bőr, de mégis nagyon olcsó.

[link]


Kicsit retros, szerintetek milyen???

2014. dec. 3. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is jó, bár olyan dolgokt amiket vásárlás előtt fel kell illetve érdemes felpróbálni hogy kényelmes e, olyat nem vennék másnak, mert mi van ha kényelmetlennek találja?..
2014. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!