Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Általában nekünk (tanulóknak)...

Általában nekünk (tanulóknak) kell megvenni a motoros felszerelést?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy magunknak kell-e megvenni a bukósisakot, dzsekit, csizmát, ha már a forgalomban vezetünk, vagy ezeket az iskolától lehet kölcsönözni? Szerintetek érdemes inkább sajátot vinni?
2013. jan. 28. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehet bérelni az iskolától, bár én a sisaknál a sajátot ajánlom, ki tudja, hogy ki izzadt bele előtted, és milyen állatkái voltak...:) Meg néhány iskola nem biztosít csizmát és kesztyűt higiéniai okokból.
2013. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ! :) Valahogy én is azon a véleményen vagyok, hogy a sisak és a csizma jó ha saját, már csak a higiéniai okokra való tekintettel. :)))
2013. jan. 28. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz két éve vizsgáztam - akkor is csak egy szedett-vedett, leszedett plexijű Kiskőrösi-szerű kék sisak volt a "kincstári" készlet... Úgyhogy mindenki a sajátját hozta.


A mostani szabályozással eléggé megdrágítják a dolgot - de ha valaki utána menni is akar, akkor valószínűleg beruházna felszerelésre mindenképpen.

Meg gondolom az a felállás sem változott, hogy a legtöbb résztvevő nem a tanfolyamon ül először motorkerékpáron. Amikor én jártam, akkor voltunk 8-an az oktatónál, abból 1 nullkilométeres leányzó volt, a többiek mind gyakorlott motorosok voltunk.

2013. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes sajátot vinni,mert ez kb olyan mintha másnak a használt zokniját húznád fel.

Én azt mondom érdemes mindent megvenni mert miután kikerülsz a forgalomba legalább lessz sajátod és talán nem immel ámmal fogod hordani és ha esel akkor igen is sok gondot megúszhatsz vele.

2013. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!