Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift utólagos szervóko...

Suzuki Swift utólagos szervókormány beépítés hogyan mennyiért?

Figyelt kérdés
98as 1.3as suzuki swiftet szeretnénk átalakítani szervókormányosra, ehhez milyen alkatrészek kellenek és kb mennyibe kerülhet az egész?

2014. dec. 3. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Te nagyon le lehetsz gyengülve,nagymamákat látok ilyenben könnyedén manőverezni..
2014. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt azért ne tedd, mert vizsgán kivágnak már az első körben.

hatósági engedélyt ne kérj, mert nem adnak.

de ha mégis meg akarod csinálni, ami nem lehetetlen, akkor irány egy szuzuki bontó, és ott megkérdezed, mennyi az annyi?

2014. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok legyengülve, de a nagymamámnak nehézséget okoz, ezért érdeklődünk hogy mennyibe kerülhet a dolog, mert ragaszkodik a kocsihoz, nem szeretné lecserélni.
2014. dec. 4. 01:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, legolcsóbb megoldás, az első kerekek keményebbre fújása. 2,2 helyett akár 2,7re vagy fölé fújni. Sokkal könnyebb tekerni, persze száguldozni gondolm nem fog, tehát nem lesz zavaró, hogy kicsit keményebb. Nálam bevált. Anyósommal voltam így, most elégedett. Mintha szervós lenne.
2014. dec. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán állóhelybe nem kéne tekergetni a kormányt...

Egyébként pedig drágább, mint eladni és venni egy szervós Swiftet vagy Corsát.

2014. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hahóó!! Senki sem látott itt még szervós swiftet?? Én már nem egyet láttam! Nehezebb a kormánya mint a nem szervósnak! (kivétel az állóhelyzetben való tekergetés, de mint tudjuk azt a kresz is tiltja, és a józan ész is!
2014. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!