Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche Cayenne vagy Audi Q7?

Porsche Cayenne vagy Audi Q7?

Figyelt kérdés

2014. dec. 5. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Hát én egy Bugatti Veyront vettem tegnap, mert ezekben nem nézek ki menőnek.
2014. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Cayenne-nel csak nőket látok. Ha csaj vagy, és szeretsz sokat szopni, akkor szopj magadnak egy Cayenne-t :D
2014. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Lada Niva, az legalább terepjáró.
2014. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
22%
Need for speedet játszol kisfiam? Akkor Porsche.
2014. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Én már kézilabdás felnőtt férfit is láttam Cayenne-ben (nem tudom mi a neve) szóval nem női autó. Egyébként nem tudom miért szólogattok be a kérdezőnek, Cayenne már egész baráti áron vannak (persze a javítás, és a fenntartás a drága). Én amúgy Cayenne-t vennék de az audi is tetszik, mondjuk inkább egy A4-6-8 vagy egy kombi.
2014. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő egy VW Touareg átmatricázva.
2014. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
C4 Cactus. Elmégy valahová, jó megnéznek mert Porsche... egy Q7 szinte nem tűnik ki. Egy C4 Cactus az kitűnik, azt megnézik mindenhol, ha ezt akarod. Egyébként porsche
2014. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

"Mindkettő egy VW Touareg átmatricázva."


Hulyeseg. A muszaki alapjaik itt-ott kozosek, de ennyi.


Amugy ebben a kategoriaban mar az erzelmek dontenek, azt kell venni amelyik jobban tetszik. Mindketto jo auto.

2014. dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2014. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Cayenne Turbo v Audi Q7 V12 TDI

https://www.youtube.com/watch?v=v0r9wwA6wJ0


Szerintem is egyedi döntés kérdése. Mindkettő jó autó!

(nekem inkább az Audi jön be)

Kedves Kérdező! Ha komoly a kérdés, és nem csak játékból tetted fel, akkor próbáld ki őket és tudsz majd dönteni. Ajánlom, ne csupán autószalonos tesztvezetésre menj el, hanem bérelj ki egy-egy hétvégére mindkettőből. (persze aktív hétvégét szervezz, nem holmi ház előtt állósat. :-) )

Magam is így tettem, áldom az eszemet érte! Az általam kiválasztott két járgány próba nélkül nagyon hasonló volt, majd próba után rájöttem, ég és föl a különbség.

2014. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!