Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elhagytam a rendszámtáblát....

Elhagytam a rendszámtáblát. Mi a teendő? SOS!

Figyelt kérdés
Az első rendszámtábla leeshetett útközben. A probléma, hogy egy hét múlva síelés esedékes Ausztriában, és nem tudom mennyi idő az ügyintézés. Hol kell egyeltalán intézni? Ezen kívül az is érdekelne mennyibe kerül?
2010. jan. 31. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Okmányirodában érdeklődd meg.
2010. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem itt kérdezd meg.

Közigazgatással, hivatali cuccokkal kaphatsz tanácsot.


[link]

2010. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
Biztos hogy elhagytad? Mert sajna gyakori hogy valaki leszedi aztán felhasználja például tankolásnál... Ilyen esetben telefonon kérj időpontod a helyi rendőrségen és menj be feljelentést, vagy bejelentést tenni. Ha tutira biztos hogy elhagytad, akkor sem gáz, inkább jelentsd be, mert ha valaki megtalálja nem biztos hogy leadja. Ekkor érdemesebb már átrendszámoztatást is kérned az okmányirodában, mivel ha csak pótlást kérsz ugyanakkor a nem becsületes megtaláló nem adja le a talált rendszámot és felhasználja, majd téged fognak minden kis piti ne adj ég nagy dologért a rendőrök elővenni. Ez csak jó tanács, vagy tapasztalat. De majd az okmányirodába kérdezz rá ha mégsem mész a rendőrségre. Azt hogy mennyi lehet az átrendszámozás nem tudom, de olyan 8-10.000 Ft.
2010. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10e alatt van, ha holnap bemész a héten lesz új rendszám, ha újat kérsz az 20-25e körül van(új forgalmi+törzskönyv 12, +a rendszám)..
2010. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tűnt már el, a rendőrség nem foglalkozik vele. Okmányirodában kell kérni a pótlását, kb. 10 ezer forint, de nem lesz kész egy hét alatt.
2010. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja intéztem egy rendszámpótlást. 12.500,- Ft, és két hetet kell rá várni. Esetleg érdemes rákérdezni, felárért lehet hamarabb legyártják.
2010. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!