Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vettem egy 2000.1 havi...

Most vettem egy 2000.1 havi vw passatot b5-ös és nemtudom hogy PD-s vagy sima TDI?

Figyelt kérdés
1 hete vettem meg az autót a kereskedő azt mondta hogy sima TDI de azóta olvasagtattam és most nem tudom eldönteni hogy pd vagy sima tdi? Hogy lehet megtudni? A hátulján az írás a DI piros színű. 2000-es évjárat 116le..a törzskönyve még nem jött meg abból majd megtudhatom biztosra hogy sima TDI-e vagy PD-s?? Vagy hogyan lehet még megkülönböztetni? Szerintetek meik lehet? Válaszokat nagyon várom..köszönöm.
2014. dec. 8. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A PD-nek az olajbeöntő nyílása a motor jobb oldalán van, a sima TDI-nek meg a bal oldalon, és még sorolhatnám ...

Egyébként a 85kW-osak PD-sek.

2014. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ennek ha felnyitom a motorháztetejét nekem szemből nézve a motor bal oldalán van az olajbeöntő nyílása!! Egyébként köszönöm a választ! És még mikből lehet megkülönböztetni??
2014. dec. 8. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a PD : [link]


Ez a sima TDI: [link]

2014. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a PD kitűnő motor, nem kell tőle megijedni, általában olyanok szidják, akiknek sosem volt, vagy ha volt is visszatekert, gányolt, nemtörődöm gazdától átvett (akkor meg mindegy milyen motor).
2014. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem pont úgy néz ki a motorja mint az első kép amihez azt írtad hogy PD-s de nem szabadna annak lennie hát én úgy vettem hogy sima TDI.!
2014. dec. 8. 14:21
 6/6 anonim ***** válasza:
116 lovas csak PDből volt.
2014. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!