Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A sport Swift megéri az árát?

A sport Swift megéri az árát?

Figyelt kérdés
2014. dec. 8. 19:48
 1/5 dirtboy ***** válasza:

szerintem nem,valami 4,3milla vagy mennyi és cserébe kapsz egy kicsike, viszonylag sportos autót.

annyi pénzem lenne autóra én akkor nem swiftet vennék de az is igaz hogy újat sem,legalább 2-3éveset mert addigra sokat esett az ára viszont 2-3éves kocsinak még semmi baja jó tulajnál.

2014. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen ! Ez a rövid válaszom a rövid kérdésedre.

Egyébként meg, minden annyit ér , mint amennyit a legtöbbet fizető vevő hajlandó érte megfizetni.

Pl. Ha 1kg aranyért senki nem ad többet mint 100.000 ft. akkor az arany ára 100.000 ft/kg.

Ha már megvetted a sport Swiftet akkor neked pont megérte azt az árat amennyit adtál érte. Ha még nem vetted meg akkor neked még nem érte meg az árát,de attól még lehet,hogy nekem megéri azt az árat amennyit kérnek,azaz szándékoznak érte kapni.

Látod én sokkal több energiát fektettem bele a válasz adásba ,mint te a saját kérdésedbe.

2014. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki és megtudod.
2014. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oszt melyik?
2014. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Tulajdonképpen igen.

Csak egy igen lényeges pont, hogy vezetésre sokkal jobbnak, stabilabbnak, biztonságosabbnak érződik, mint amilyen. Ésszel.

2014. dec. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!