Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen alternatív traffipax...

Milyen alternatív traffipax elleni módszereket ismertek?

Figyelt kérdés
nem detektorra meg blokkolóra gondolok!pl a neten vannak videók hogy az oroszok valami átlátszó fóliát ragasztanak a rendszám egyes betűire amitől élőben olvasható a rendszám,de ha lefényképezik nem látszik a leragasztott betű!szóval ilyen dolgokra gondoltam alternatív alatt!már ha egyáltalán ez valóban működik és nem csak egy fake videó!a be kell tartani a sebességhatárokat kioktatásra,köszi nincs szükségem!
2014. dec. 9. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A középső pedált nyomjad. Alternatívan.
2014. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"ez valóban működik és nem csak egy fake videó"

Mintha pár helyen már elemezgették volna, hogy ez bizony fake.


Ha már egyáltalán nem akarod betartani a sebességhatárokat, akkor autózz a trafipaxx határ alatt... Vagy vezess inkább áramot :D

2014. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vagy háztartást,nem?
2014. dec. 9. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Erről annyit, hogy nyugodtan lehet használni olyan eszközöket, ami a vezetőnek jelzi, ha traffipax van a közelben, de minden olyan ügyeskedés tiltott, büntethető, ami a traffipax rendeltetés-szerű használatát akadályozza, zavarja.
2014. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én alternatív megoldásom a trafi méréshatár alatti autózás. Próbáld ki, biztos a siker!


Rendszámhoz nehogy hozzányúlj! Nagyon komoly jogi következményei lehetnek. Olvass utána, nemrég lekapcsoltak két motorost, mert felhajtották a rendszámot. Másikat meg azért, mert fekete szigetelő szalaggal átírta a számot.

2014. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

Mint írták, autózz a büntetéshatár alatt. Ritkán állítanak meg, manapság már csak küldik a csekket, így elég utánanézni hogy mettől kapod a 30as csekket.

Emellett nagy segítség a Traffi Hunter nevű alkalmazás is!

Láttam az orosz videót, hallottam fémszálas rendszámtábla előtti plexiről is, de ilyenekkel nem merek próbálkozni.


Árulnak olyan rendszámtáblatartót, ami gombnyomásra megfordul/bemegy a lökös alá, stb. Ez sem rossz, de én egy parkolóradarral is kibékülnék, ami "véletlenül" zavarja a traffipaxot 8 másodpercig, majd kikapcsol.

2014. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!