Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás KRESZ vizsgán...

B kategóriás KRESZ vizsgán ugyanazok a kérdések/képek vannak mint a digikresz gyakorlós oldalon?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Nem mindegy? A KRESZ-t kell megtanulnod és alkalmaznod, az úton sincs idő előkeresni a tesztkönyvet, ráadásul találkozni fogsz olyan helyzettel ami nincs a gyakorló feladatokban, akkor mit fogsz csinálni?
2014. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

Lassan eljön az idő, amikor a beszólás se az lesz, hogy "Nem tudod melyik a jobb kezed, köcsög!", hanem ez: "Nem ismered a 3226-os gyakorló feladatot, köcsög!"

Pont olyan lesz, mint mikor a bolondok megszámozzák a vicceket, és csak a sorszámot mondják...

2014. dec. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Javarészt igen, de vigyázz mert rafináltabbak a vizsgán, ott sok olyan kérdéssel meg szituációval meg 3 pontos képes feladattal fogsz találkozni amit már 20 szor megcsináltál otthoni gyakorló programodban, csak itt annyi lehet a különbség hogy a kérdést másképp teszik fel, tehát más szavakkal írják le, és másabb szituáció is lehet mint amit megszoktál. Tehát ha találkozol egy olyan feladattal amit otthon mindig csináltál akár 100 szor és tudod is a választ figyelmesen olvasd el mert lehet benne csavar én majdnem így buktam el a vizsgán mert benéztem pár feladatot ilyen téren igaz hogy csak 3 hibapontot szedtem ezzel össze, de nekünk a vizsga előtt is mondta a biztos hogy figyeljünk oda mert beugratósak ám.

Meg ugye a képes feladatoknál is lehet olyan hogy már fejből tudod az egészet mert azzal találkoztál és a kép ugyanaz meg minden, csak épp más lehet a kérdés lényege.


De megsúgom neked ha rendesen megtanultad a szabályokat elsőbbség adásnál akkor a képre ránézve és a kérdés értelmezése után már tudni kell kezelned a szituációt.


persze ezzel még 100% osan úgysem tanulod meg a Kreszt mert majd ha mész közútra akkor is tudnod kell alkalmazni a dolgokat, de akkor már magadtól kell rájönnöd mit hogyan mikor mit kell stb... Én 6 év vezetés után, ami a munkám része is 2 éve olyan szinten tudom kezelni a szabályokat főleg elsőbbség adásnál ami nekem tanulóvezetőként is gondot okozott hogy már reflexből tudom kezelni az adott helyzetet, tehát ha akkor valaki mellettem megkérdezi tőlem hogy na ilyenkor ki az első aki mehet akkor azt mondanám fogalmam sincs mert belém van rögzülve hogy mint hogyan, de ha kérdeznék nem tudnám megválaszolni hirtelen.

2014. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tényleg szinte minden kérdés ugyanaz volt, és tök egyszerű volt! bár sokat is gyakoroltam rá mert nap mint nap teszteket töltögettem meg tanultam.

fölösleges volt paráznom, 74 pontot értem el ^^

2015. jan. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!