Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "N"-be felbőgetni maxra és...

"N"-be felbőgetni maxra és egyből "D"-be berakni, és kipörög a kerék? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 11:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek...ez a merci(is) úgy van kitalálva, hogy ha valamelyik részeg gyökér, vagy a betépett hülyegyerek ráugrik a gázra, és az N -ben pörög, mint a veszedelem, akkor az elektronika nem engedi D- ugrani a váltót..a kart hiába tolagatja a versenyző, az elektronik a bennt figyel..


egy bizonyos fordulat alá kell menni, akkor lehet...aztán a drift sem úgy megy, hogy csak tapossuk, mint a tyúxart az udvaron...némi átalakítás szükséges...

adtam már el úgy automatát, hogy a vevő hátul ült, ballal fék, jobbal padlógáz, oszt haddmenjen...egyből megvette..nem driftelt, de tépett rendesen...

2014. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Bajer ***** válasza:
Hasonlót 2-szer csináltam de csak véletlenül és félgázzal. Azt hittem D-ben van, lenéztem, N-ben volt, betettem D-be, kipörgött a kerék. Rutintalanságból nem vártam meg, hogy alapjáratra essen a fordulat. Többet nem csináltam, jobban figyelek, hogy D-ben legyen mert nemcsak a váltónak, de a guminak is árt. Ha neked ez kellemes szórakozás, csináld csak, de inkább egy elhagyatott utcában.
2014. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!