Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Dio tuning. Hogyan, mivel?

Honda Dio tuning. Hogyan, mivel?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Honda Dio AF35-öt. Jó kis motor, bár nekem picit kevés ez az 50 km/óra, ezért szeretném egy kicsit feltuningolni mint optikailag, mint teljesítményileg. Mi kell hozzá? Hogyan kezdhetném el? Most inkább a teljesítmény tuning része érdekelne. És mégmielőtt bárki elkezdene okoskodni, rég elmúltam 14, és jogsim is van (B-re). 50 ccm-es sportmotort pedig azért nem veszek, mert most nincs rá keret, és úgy gondolom h először a legkisebbel kell kezdeni, utána pedig lehet haladni felfelé a motoros "ranglétrán". Egyébként csaj vagyok, és rohadtul nem értek a motorokhoz műszakilag. De talán lenne segítségem ha nekikezdenék. :)

Előre is köszi!



2014. dec. 15. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Optikai: Mosás, Monster Matrica.

Teljesítmény: Hátszél, lököd magad erőből, lejtő, lehasalás.

2014. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem adod fel?!
2014. dec. 18. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!