Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány nélkül lehetséges...

Jogosítvány nélkül lehetséges hitelre vásárolni használt autót?

Figyelt kérdés

#jogosítvány #Hitelre autót
2014. dec. 15. 16:12
1 2
 1/12 petizacc ***** válasza:
Lehetséges, mert a kettő nem függ össze.
2014. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

De én meggondolnám az autó hitelre történő vételét, főleg használtan.

Ugyanis ilyenkor a fedezet az autó, és ha történik vele valami baleset, és gazdasági totálkáros lesz (ami főleg egy használt autónál elég gyakori, mivel alacsonyabb az értéke), akkor a bank felbontja a szerződést mivel megszűnt a fedezet és egyben követeli a teljes tartozást. És ehhez elég ha egy részeg hülye nekimegy a kocsinak. Vagy ellopják a kocsit, ugyanez a helyzet. Arról nem is beszélve hogy lehet már nem is lesz meg az autó de még mindig kell a törlesztőjét fizetni.

Inkább vegyél olcsóbban autót, amit egyben ki tudsz fizetni, és akkor nincsenek ilyen gondok.

2014. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam itt arra, hogy ügyintézés során nem fognak jogosítványt kérni ? Elég a személyi igazolvány ?
2014. dec. 15. 16:18
 4/12 petizacc ***** válasza:

Hadd kérdezzek vissza:

Ha kérnék a jogosítványt akkor szerinted azt válaszoljuk, hogy lehetséges?

2014. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, mert sajnos sok értelmi fogyatésok válaszolóval futottam már össze, és úgy vagyok vele, inkább visszakérdezek még 100szor ;)
2014. dec. 15. 16:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt belekötne egy vadász, gyorsan helyesbítek : fogyatékos! :))
2014. dec. 15. 16:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Rendkívül megtisztelő.
2014. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kinek nem inge .... :)
2014. dec. 15. 16:56
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nekem nincs lábam, kezem, vak és süket vagyok, de egy kamionos cég tulajdonlok, nem vehetek járműveket? Dehogynem.

De nem kell ilyen szándékosan eltorzított példa.

Egyszerűen megengedhetem magamnak, hogy az autó mellé sofőrt is tartsak. Nem tehetem meg jogsi nélkül? Nem én fogom vezetni.

2014. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek :)
2014. dec. 15. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!