Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlásakor...

Használt autó vásárlásakor lehetséges-e az átveréseket kizárni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni Tőletek, hogy ha használt autó vásárlás előtt, az adott autót elviszem márkaszervizbe, akkor ott fényt-e tudnak deríteni arra, ha valahol megpróbál átverni az eladó?

Gondolok itt arra, hogy pl. tudják-e ellenőrizni a kilométerek számát?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. aug. 21. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%-osan nem lehet kizárni, pl.. a motort vagy a turbót se szedik szét apró darabokra stb...
2011. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:
ha visszapörgetik az órát akkor ált nincs pl vezetett szervízkönyv... mert ugye viccesen nézne ki hogy 80.000 van benne és 50k-s szerviz meg 2006-ban volt... az újabb autóknál is át lehet nyomni a számítógépben a kilométereket, hogy ezt meg tudják e állapítani... jó kérdés, valszeg az alkatrészek állapotából elég jól saccolható hogy valós e vagy sem. padlóig viszont nem bontják ahogy írták, így simán benézheted itt ott, de ha számítógépet kötnek rá és van normális diagnosztika akkor akár a turbó problémája is kiderülhet
2011. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A szervizkönyvről azt hallottam, hogy úgy hamisítják, ahogy csak akarják, de ha jól tudom, és márkaszervízbe volt az autó hordva mindig, akkor elektronikusan is tárolva van minden adat az autóról.

Na majd kiderül, mit tudnak megnézni a márkaszervízbe.

2011. aug. 21. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne keres márkaszervízbe hordott autókat... Ott sokszor ki se cserélik ami a számlán szerepel. Dolgoztam vw szalonban, tudnék mesélni... Behoztak egy golfot gyertyacserére, a tulajdonos meg szépen kifizette a számlát a kávézgatás után. (az autóhoz hozzá se nyúltak. Nem egyszer fordult elő)
2011. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem tudom te hol dolgoztál, de ahol én voltam, ott mindig minden rendesen ki lett cserélve.
2011. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Békés megyében. Vw szalonban. Hidd el nem beszélek hülyeséget.
2011. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értem, akkor ezek szerint vidéken előfordul az ilyesmi. Nekem csak Pest megyében és Budapesten lévő márkaszervizzel/ekkel van tapasztalatom.
2011. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!