Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi "line"-ok hogy vannak?

Audi "line"-ok hogy vannak?

Figyelt kérdés
Tudom,, hogy van az A, S line, RS line.. De ezek pontosan mik? Nem igazán ertem :/

2014. dec. 16. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A - sima Audi

S - sport Audi

RS - még sportosabb, ezt már az Audi gyári tuningrészlege (quattro GmbH) piszkálta meg.

A line meg műszakilag sima A, viszont kapott pár optikai elemet amitől úgy néz ki mint az S, RS (lökhárító, diffúzor, felnik, fényezés...)

2014. dec. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

S-line van, RS-line nincs. Az Audi majd' minden modellsorozatából készít S- és RS-kivitelt. Az S-kivitel a szokásosnál sportosabb, de még ép ésszel felfogható, az RS-nél meg általában elgurul a gyógyszer, aztán születnek ötszáz-igensok lóerős V10-es, turbós kombik (RS6) vagy 340 lóerős ötajtós kompaktautók (RS3).

De akiknek nem telik S- vagy RS-modellre, esetleg nem akarnak ilyet venni, azoknak létezik az S-line felszereltség. Ezt meg lehet venni a "mezei" Audikhoz is, vannak benne látványos kiegészítők (egyedi mintázatú felnik, más hűtőrács, S-line logós kárpit meg ilyenek).

2014. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarul mint a BMW-nél az M-Packet.
2014. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem A-line, olyan nincs, csak S-line létezik.

Az Audinak sikerült egy, szerintem nagyon logikus rendszert kidolgoznia. Maga a szám jelöli a modellt ugye. Az Audi A4-et mindenki ismeri, nos ebből van S4, tehát ugyanaz az autó, de sokkal sportosabb, és van az RS4, ami egy nagyon kihegyezett A4.

Az S-line viszont nem ezt jelöli, hanem arra találták ki, hogy van aki szeretne a sima A4-eséből is kicsit sportosabb autót varázsolni (optikailag), és erre találták ki az S-line csomagot az Audinál, ami általában sportosabb futóművet jelent, és néhány optikai tuningot kivül-belül egyaránt.

2014. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag mint az M-Packet, OPC-line stb. (audinál csak S-line van)

Gyakorlatilag bármilyen motorral szerelt autóhoz meg lehet venni az optikai és kényelmi kiegészítőket mikkel úgy tűnik, mintha a modell sport verzióját vezetnéd (ami nagyobb presztízs stb.) Tök jó dolog szerintem, csak akkor röhejes ha az 1.4es kocsin van rajta a 250 lóerős optikája. Pl Astra H, de egy A3 3.0 nál van erő is az S-line mellé, még ha valamivel kevesebb is mint az igazi S

2014. dec. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg még ott van az attraction, ambiente és az ambition pl az A3 esetében. Ezek különböző alapfelszereltséget jelentenek, de helyettem inkább beszéljen az audi.de
2014. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!