Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a bmw törötten miért kerül...

Ez a bmw törötten miért kerül ennyibe?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerülne rendbe hozni?


[link]


2014. dec. 16. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Valszeg a motor, váltó nem sérült, ezek önmagukban is nagy értéket képviselnek. Újkorában egy ilyen autó 25-30 millió körül van, így az 5 misi nem olyan sok ezért.

Viszont a javítást gyári technológiával kell csinálni, máskülönben egy időzített bombában ülsz, ami bármikor robbanhat. Az első futómű gallyra ment, ha rosszul csinálják meg akkor az első kanyarban el lehet vele szállni, egy esetleges ütközés következményeiről nem is beszélve.

De ha 10 millió körül kijön a javítás akkor még jól is járhatsz vele.

De az ember inkább vegyen törésmentes autót, az a legbiztonságosabb.

2014. dec. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát hogy sok vagy nem, azt nem tudom megmondani, de egy biztos, ez az autó egy csőd, lehet majd valaki megveszi 1 milláért, kipofozza, és eladja, mint svájci pap 3dik autójaként. Na de ebben a formában és ennyi pénzért ebből az autóból már nemigen lesz semmi.
2014. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
10 millió ért van már nem törött ugyan ebbe az évjáratba,szerintem olyan 2-max 3 millát ér és 5-6 ba meg kel hogy álljon a javítással együtt.
2014. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább már 10misiért ilyet vennék : [link]
2014. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem javíthatatlan, nyilván ezért kerül a vételár kb 20%ába
2014. dec. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a számaival lehet legalizálni egy lopott autót. És mellékesen némi aprópénzt is ki lehet belőle árulni még.
2014. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!