Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3 16v GS...

Suzuki swift 1.3 16v GS (3jatós) vs Fiat punto 1.2 16v sporting? Melyiket vennétek miért? Melyik megy jobban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Olcsóbban kijössz a Suzukival az biztos
2014. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Suzukival jobban jársz szerintem (de ha már 1.3 16V, akkor inkább vennék sedant, de ez csak az én mániám).
2014. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fiat. A sportingban asszem 6 sebességes váltó van, az egy igazán sportos dolog, amíg meg nem unod a sok váltást.
2014. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a suzuki papíron erősebb,viszont a punto könnyebb és a 6 gangos váltóval kb ugyanúgy megy,mint a swift!nagyjából ugyanakkora fogyasztása van mindkettőnek!a suzukiról igazából nem tudok érdemben nyilatkozni,mert sosem volt,puntóm viszont igen!szerintem a kis olasz sokkal szerethetőbb,talán valamivel jobban felszerelt és igényesebb a belseje,és szerintem szebb,bár ez szubjektív!mindkettőnél figyelni kell arra,hogy lehetőleg gyári példányt vegyél,mert sajnos mindkettőnél bele lehet futni a kókány tuning system által felpimpelt hulladékokba,amiben már minden kivan,meg a bele ki lett taposva mer' sporting!!....de krómsárkányos matricával végig van ragasztva az oldala,meg kék helyzetjelzőre telik,de még olaj sosem volt cserélve benne!egy szó mint száz,én az olaszt venném.....
2014. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Swift
2014. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
suzuki swift nekem is swift van 1.3 16v és a fogyasztása nagyon jó, pörgős kis kocsi, én nagyon szeretem
2014. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!