Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóhifit adjak a...

Milyen autóhifit adjak a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek :D

Azt hittem nagyon über leszek és egyedül kitalálom milyen autóhifit adjak neki :D

De semmi..:D Még elindulni sem tudok :D

Egy BMW320 Sedanról van szó :)

Nem áldoznék fullos összeget rá, olyan 20-40 közötti összegben gondolkozom, de az is jó ha csak pár alkatrészt veszek meg, mert annyival kevesebbet kellene rá költenie majd. :)

Nagyon szeretne egy jobb hangzású hifi rendszert, mint amilyen most van. :)

Kérlek férfiak, hozzá értők, sufni tuningosak..Segítsetek, mert esküszöm megőrülök :D


Köszönöm :D



#karácsony #autóhifi #BMW 320 #bmw sedan #elhittem hogy über vagyok :D
2014. dec. 17. 17:55
1 2
 11/15 dirtboy ***** válasza:

tudok segíteni amennyiben nem szarral akar gurigázni,én kókány hifibe nem szeretek tanácsot adni.

ha normális rendszert szeretne szép hangzással akkor tudok segíteni tanácsokkal,ajánlásokkal,ha érdekel akkor írj vagy itt privátba vagy facebookon focal power néven megtalálsz.

üdv.

2014. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
E90-je van a kis drágának! :-)
2014. dec. 18. 02:47
 13/15 A kérdező kommentje:

Na csak hogy reagáljak is :D

Köszönöm mindenkinek a segítséget, egy két embernek különösen, pláne annak a válaszadónak, aki hosszasan le írta mit igen és mit ne...:D


Megoldottam a problémát, öröm lesz az ajándék ;)

2014. dec. 20. 20:17
 14/15 Koaxk Ábel ***** válasza:

Biztos jó ajándékot sikerült vásárolnod, főleg a sok segítség és tanács hatására.


A srác meg szerencsés lehet, hogy ilyen barátnője van, de biztosan meg is érdemli, bár nem ismerem, de biztos jófej lehet!

2014. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen kedves Ábel, nagyon is megérdemli ;)


Azt, hogy ő mennyire tartja magát szerencsésnek, azt nem tudom..:)

2014. dec. 20. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!