Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bmw-ről?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 19. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból? Leélt öreg BMW. Nem mindennapi használatra való.
2014. dec. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kerülni kell mint macska a forró kását. Konkrétabban ez egy fos. Aki rárak akármilyen felnit az jó ember nem lehet.

Egyszer majdnem vettem én is egy 324 tádét. Le volt beszélve a találkozó, hogy megnézzem. Mentem oda a helyszínre, útközben meg látom hogy vontatnak egy 324td-t. Nafene, mondom, micsoda véletlen.. Hát kis idő múlva az a vontatott autó érkezett meg... Áll a földön, de még vártam az aduásszal, meghallhattam hogy milyen kiváló portékával is van dolgom. Új akksi, kitűnő motor, stb, stb. Akkor már nem bírtam tovább és megkérdeztem, hogy miért kellett vontatni? Érezte hogy lebukott és baromira ciki a helyzet, de továbbra sem vallott.. Hát azért vontatták mert a hideg motor nem indult be önindítóval. Ha már ment akkor nem volt gond. Ja és nem tél volt hanem ősz.

2014. dec. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted miért adják el?
2014. dec. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Meg kell nézni, ki kell próbálni. Akad nem 1 jó állapotú e30. Legalább leírta, hogy törve volt, stb.
2014. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy megcsinálod X összegből,és használhatod.
2014. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt akartam irni, hogy ne vedd meg, de a leirást elolvasva (friss műszaki, őszinteség) 1-2 évig akár mindennapokra is alkalmas, utána pedig megtartod mint youngtimert, amúgy is napról-napra nő az ára ezeknek.
2014. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!