Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itt Magyarországon új rendőrau...

Bob76xd kérdése:

Itt Magyarországon új rendőrautók lesznek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. dec. 19. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Időnként le kell cserélni őket. Zsigulival nem üldözhetnek mercis zsiványokat.
2014. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen lecserélik őket.

Nem akarok vitát kirobbantani, de nem értem, hogy miért szidja most mindenki a rendőröket, ha sz*r autójuk van, az a baj, ha jó autójuk, akkor meg az...

2014. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Budán a Merci szalon udvara már teli van felmatricázott Sprinterekkel
2014. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" ha sz*r autójuk van, az a baj, ha jó autójuk, akkor meg az..."

Nyilván egy bizonyos futásra szól a lízing, meg addig érdemes megtartani egy autót ezzel nincs is gond. De a 30-cal krózoláshoz, meg néha hidegen gyilkoláshoz miért nem jó az Astra? Miért kell oda CDI B Mercedes? ( valamit mondjuk olvastam, hogy ezek ügyintéző autók lesznek, már nem rémlik)..


Azt támogatom, hogy a pályások kapjanak rendes kocsit, nem azért mert olyan gyakori a 280-as üldözés, hanem mert előfordulhat, hogy egy balesethez 30-50km-ről kell menni biztosítani, zárni, helyszínelni...


Nagyon hírt nem láttam arról, hogy rendőrautó hiány lenne mostanság, az elmúlt 5 évben ez a második komoly autóbeszerzés, ellenben a mentőkre ráférne 20-30-50 új autó a meglévő állomány mellé. Szerintem inkább azzal kellett volna kezdeni :D

2014. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemrég kapták az Opeleket.
2014. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezeket is az Opelek mellé kapják, gondolom.

Ja meg amúgy azok az 1.4-es A3-masok sem lesznek kemény elfogóautók, de ha kell, pályán megy 200-at, szóval nem rossz az.

2014. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy pályára A6-okat kapnak.
2014. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!