Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon van lehetőség...

Magyarországon van lehetőség CNG-s ÚJ AUTÓ vásárlására?

Figyelt kérdés

Valami olcsóbb típusban gondolkodom (Renault Fluence/ Peugeot 301/ Skoda Rapid/ valami ezekhez hasonló). Nézegettem a gyártók honlapján, de ott csak sima benzinesek vannak.

Lehetséges lenne itthon egy cng-s új autó vásárlása? Ha igen, kb mennyivel kerülne többe?


Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, vagy autóértékesítéssel foglalkozik, vagy tud valamit a témáról, kérem írjon!



2014. dec. 8. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lehet gyárilag vegyes üzemű gépkocsit kapni. Új benzines autót vehetsz, és egy arra alkalmas szakműhelyben beszereltetheted a CNG rendszert. Ez sajnos nem olcsó, százezres nagyságrendű kiadás.
2014. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van új CNG-s, csak nem a felsorolt típusokból.
2014. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
CNG-s autót nem érdemes itthon venni, mivel 3 kút van összesen. LPG-set már érdemesebb, a Daicáról tudom hogy van gyári LPG-s autójuk.
2014. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést, nem gondoltam volna, hogy lehet gyári LPG/CNG-s autót venni :)
2014. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 kút közül az egyik épp a közelben van... amúgy milyen autókból lehetne gyári cng-set venni? Mennyibe kerülne egy átalakítás?
2014. dec. 8. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Caddy volt régebben. Az a lényeg, hogy ha hosszabb útra mész és kifogy akkor mi van? Ha párszáz kilométernél nem mész messzebbre/ vagy arrafelé ahol van kut, akkor nagyon megéri.
2014. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, Caddy most is van gyári CNG és LPG is (dízel és benzin is persze). 6.3MFT az ára. Olcsóbban van Fiat Doblo. Ha személyautó kell, a Fiatnál több típus is gyártódik gyári CNG-vel.

A legtutibb a Skoda Octavia, abból is van 6.2-ért gyári CNG.

Az Opelnél is érdemes szétnézni, náluk is szokott lenni.

2014. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 campione válasza:

Skodából van CNG-s. Láttam is az Oszkárnál.

5,6 millió lesz az a 6,2-es induló ár, mert trükkösen az extrák között van egy 600e Ft kedvezmény :)

2014. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!