Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell kipörgetni egy autó...

Hogy kell kipörgetni egy autó kerekét, száraz aszfalton?

Figyelt kérdés
Tudom, minél erősebb a motor annál jobban megy. Én egy 1.6-os benzínes kocsiról beszélek. Hogy kell bánni a kuplunggal? 1-esbe, vagy 2-esbe kell pörgetni?

2014. dec. 19. 18:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
45%

-te nagyon sippantó lehetsz,ha autót se tudsz még vezetni,de már gyilkolnád a gumikat,

-írd meg,hogy van é kipörgésgátlód

2014. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%
1-es, nagygáz, kuplung ki, telefon elő, traktor hív, árokból ki. A driftnek semmi köze a kerekek kipörgetéséhez.
2014. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Pontosan. Kuplung be, egyes, lepadlózod, amikor tiltás közelébe ér (elég hamar,) akkor hirtelen kiengeded a kuplungot. Ha már meguntad egyesben, akkor ne vedd le a lábad a gázról, kuplung be, nagyongyorsan kettes, kuplung ki, lehet megkapar kettesben is.


Természetesen felősséget nem vállalok a váltó és hajtásláncod haláláért, sem nem vontatlak haza. Illetve óvatosan játssz ilyenekkel, mert könnyen meg is borulhat az autó. Nem mondom hogy belehalsz, de otthon szar kimagyarázni a betörött tetőt.

2014. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Padlógáz, és a kuplungot olyan gyorsan engeded ki, ahogy tudod, tehát szó szerint leugrasz róla. De ez nem tesz túl jót az autónak...
2014. dec. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 smitwesson ***** válasza:
80%
töltött pisztolyt adtatok egy gyerek kezébe...
2014. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan már, ha magától próbálkozik kézifékkel-kettesbenpadlózással-kormányrángatással akkor sokkal előbb öli meg az autót.
2014. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Előbb megy neki bárkinek és bárminek mint hogy az autó megadja magát... De szerintem se jogsi se semmi, ez annyira alap dolog és logika, hogy aki már vezetett tudja zsigarből, hogy intenzívebb elindulás és pörögnek a kerekek. A többire meg rá kell érzeni csak. Vagyis kellene, de aki csak need for speedben vezetett autót annak hiába magyarázza bárki is
2014. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
kormány eltekerve, többit irták, bár nekem padlozni se kell, kicsit porosabb az ut már villog a gátlo mint az eszeveszett (v8 rwd)
2014. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8-as ideje lecserélni a 15éves gumikat, ez nem normális.
2014. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

lecserélni a 15éves gumikat, ez nem normális - de az, ha eleg eros a motor (es a v8 az) akkor poros vagy nedves aszfalton az enyem is csinalja

direkt kiprobaltam mikor a vadiuj gumikat felraktak, hogy hatha gumi fuggo de nem, motor fuggo. uj gumiknal kicsivel tobb homok kellett az utra hogy elkezdjen kaparni illetve zebran vagy egyeb utfestesen is siman kikapar ;)

2014. dec. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!