Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw m3 e46 mire elég? Száraz...

Bmw m3 e46 mire elég? Száraz aszfalton néha keresztbe lehet tenni?

Figyelt kérdés

3,5 milláért láttam most és nagyon tetszik már régóta.343LE.

Mennyi a fogyasztása kemény használat mellett?



2013. febr. 16. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez most vicc ? M3 mire elég ? Köszi ...azért odab@sz !

Kemény használat 20-25 liter.....

2013. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Hááát, nem tudom... Azért mégiscsak 343 lóerő - kevés az, lásd be. Inkább egy jó kétliteres tédéji passzát, arra teszel Szkánia túrbót meg mann interkúlert, megcsippelteted, azt' tud ötszáz lovat, közbe' meg két litert fogyaszt.

Az emháromnak meg száraz aszfalton el lehet tenni a hátulját, de igencsak rugdosni kell hozzá a kuplungot. Vizesen pörög meg inkább. Akármilyen ficsúr autó is, egy igazán jó ezres Swifttel nem ér fel.

2013. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
keresztbe lehet ha ügyes vagy :)
2013. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó.... :D:D:D:D


Hát hogy mire elég? Nem hogy néha keresztbe lehet tenni de ezzel jóformán egy az egyben lehet menni drift versenyre vagy sima pályaversenyre. Nem poénból a BMW-nél az M3-asok a csúcssportkategóriát képviselik a BMW-nél.


A fogyasztása kemény használat mellet 20 és 30 liter közt változhat. Mert azért az sem mindegy hogy a városban használod "keményen" vagy épp a versenypályán taposod ki a szemét.

2013. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"... ezzel jóformán egy az egyben lehet menni drift versenyre vagy sima pályaversenyre"

Azért ez kicsit erős túlzás: versenyzésre eléggé buta a futóműve és kezdetleges az aerodinamikája, de bőven többet tud, mint amit utcán bárki, bármilyen helyzetben ki tudna használni. Pályanapokon viszont nagyon jó. Főleg azért, mert még nem olyan dögnehéz, mint az E90 és az S54B32-motort rettenetesen eltalálták a mérnökök.

2013. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenre elég.
2013. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bmw-vel indulsz, teszel egy fordulatot egy fa körül, aztán meg egy helikopterbe találod magad ami visz a kórházba. úgy kb erre elég
2013. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kéretik jobban tisztelni azt az autót és nem játszani vele (és nem hízlalni a bunkó bmw-sek sztereotípiáját, merthogy nem minden bmw-s bunkó, vagy rongyrázó, van, aki teljesen normális, és rajongásból vesz ilyen autót). Játéknak mást vennék.
2013. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Joci84 ***** válasza:
szerintem próbáld ki és, tuti ezt a kérdést egyből törlöd :D De csak óvatosan mert hamar elszabadulnak a lovak :D
2013. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azért ezt remélem viccből kérdezted. Ha nem akkor elég nagy tulok hülye gyerek lehetsz:DD


"NÉHA kereszbe lehet tenni"?:DDDDD menj már


Figyelj öcsi, én az e46-omat, ami "csak" 20i, keresztbe teszem simán és csak 170le. Szerinted egy 300+ lőerős autó ilyen kasznival, hátsókerékkel mit művel?


De ha ennyire képben vagy én nem ajánlanám neked, mert amilyen hozzáértő b_lfasz vagy első nap kórházba kerülnél ez fix.

2018. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!