Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleférek a sportülésbe?

Beleférek a sportülésbe?

Figyelt kérdés

ilyen fazonu sportülést szeretnék vásárolni: [link]

DE! ez az ülés 57cm széles a váll résznél, lemértem a vállszélességem ami 56cm, ha nagyon feszengek akkor van 58is. beletudok egy ilyenbe ülni egyáltalán? akinek van vagy ült már sportülésbe az elmondhatná hogy mennyire lehet ebbe mozogni vagy mennyire 'tágas'. előre is köszi



#ülés #tuning #sportülés #sufnituning #FK sportülés #böszmevagyok
2014. dec. 20. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:

A versenyülést méretre gyártják - a normál ülést univerzálisra, a sport ülés meg valahol a kettő között van. Ha a befoglaló méreteid nagyobbak, az általában nem gond, de lehet, hogy kényelmetlen lesz, érdemes előtte kipróbálni.

Mondjuk ennyit kiadni egy kínai műbőr ülsért szerintem emberiség ellen bűn, de te tudod...

2014. dec. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xDDDDD jó tudom. de tudsz jobbat ajánlani akkor? meg ennél márcsak drágábbak vannak. és kell a sportülés mert gyárilag is ilyen sportos van benne csak már nagyon szétvan.
2014. dec. 20. 01:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért felújíttathatod simán a gyári üléseidet. Ezt nem elég megvenni, bele is kell fabrikálni, ami nem mindig egyszerű. Ennyit én biztos nem adnék ki értük.
2014. dec. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :) de sportülést szeretnék nem gyárit(kell a tuning :P meg amugyis éndolgom) összeszerelés miatt ne aggódjatok meg van rá az emberem. de ha lehet akkor a kérdésre irjatok válasz mert elsősorban emnem most az érdekel
2014. dec. 20. 02:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el, próbáld ki. Csak árulnak ilyet valahol egy üzletben.
2014. dec. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt 1 év alatt fogod úgy kikoptatni, mint a gyárit. Bontókban általában találni jobb minőségű Recaro, Sparco, MOMO üléseket, de néha újonnan is vannak 60k/darab körül. Persze te dolgod, de a "tuning" nem az igénytelenségről kéne, hogy szóljon. Ha számodra mégis, akkor ajánlom továbbra is a Homasitát és társait.
2014. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet h nem tudom milyen minőségűek ezek az ülések de még szerencse h megkapok itt minden választ, egyébként nem akarok igénytelenséget a kocsimba de viszon 300 ezrem sincs recaro vagy sparco ülésekre. de a bontottat azt megnézem hátha
2014. dec. 20. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!