Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezérműszíj után ingadozó az...

Vezérműszíj után ingadozó az alapjárat, újra kell tanítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vezérműszíjat cseréltünk az 1.6-os 16 szelepes astrámon,az akksit levettük,és 2-3 nap múlva raktuk vissza,de az alapjárat ingadozik. Kb 1.000 - 800 között szokott lenni,most meg 500 és 600 közöttugrál,de néha felmegy 800-ra is. Ez az akksi miatt van,tényleg bekell tanítani az alapjárati motort?

Ha igen akkor hogyan csináljam?



2014. dec. 23. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy az alapjárati motort be kellene tanítani, én mostanában cserélgettem az autómon, mert én is szívok hidegen az alapjárattal, de bármelyiket rakom bele, mind ugyanúgy működik.


Biztos, hogy nem raktátok el egy foggal a vezérlést?

2014. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szakszerűtlenül történt a csere (célszerszám nélkül) és nincs teljesen a helyén a vezérlés.
2014. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ez utóbbira tippelek.
2014. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivan vele,most már nem csak az alapjárat,de ugrál is kövérebb gáznál,olyan a hangja mint egy V8-as motornak...
2014. dec. 23. 17:32
 5/6 A kérdező kommentje:
A vezéműszíj cserénél minden a jelnél volt,5x is megnéztük,azzal biztos nincs semmi,szét lett kapva a blok,mert dugatyú csiszolás volt
2014. dec. 23. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:

dugatyú csiszolás volt



smirglive?

2014. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!