Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennél kb.800...

Milyen autót vennél kb.800 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Nagyjából 8-12 éves kocsira gondoltam, 200 ezer km. alatti futással, benzinest, max. 1.8-ast, legalább egy ABS meg egy szervó legyen benne. Mi a véleményetek? Reális? Esetleg konkrét javaslat és tapasztalat. Már egy "mit ne" is hasznos válasz lenne. Előre is köszi. Békés boldog karácsonyt.

2014. dec. 25. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Octavia
2014. dec. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

autónál nem a km-t nézzük, hanem az állapotot. ennyi pénzért már kaphatsz jó autót, de egy kicsit még szűkíthetnéd a kört, hogy mire kéne a kocsi, hol használnád leginkább, hány személlyel...stb.

én franciát nem vennék. ha egyszer elromlik benne valami, csőstül jön utána a baj...

amit ajánlanék, vagy vagy egy focus, vagy egy mondeo.

2014. dec. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Honda Accord
2014. dec. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Opel Astra G - igaz, hogy egy tucat autó, de mellette nagyon "igénytelen" is, nem igazán szervizigényes. Ennyi pénzért nagyon jó példányokat is kifoghatsz klímával és plusz extrákkal (elektromos ablakok, tükrök, állítható fényszórók, stb.)is. A motor és kasznikínálat is széles a többi modellhez képest, így kedvedre válogathatsz.
2014. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Swift 2005-től. Megbízható jó autók, és eléggé túlkínálat van, így elég nyomott az ára.
2014. dec. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Én fél éve ilyen feltételekkel egy Honda Civicet vettem, nagyon bejött, csak ajánlani tudom...annyi, hogy kicsit idősebb annál, mint amit Te írtál, de műszakilag olyan jó állapotban van, hogy szerintem simán leviszi bármelyik pár évvel fiatalabb skodát...
2014. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2000-es kombi Ford focus 1.8 ZETEC benzin. Erős, kényelmes futómű , egyszerű motor. 160-as utazó sebesség.
2014. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Golf 4-et ennyiből.
2014. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből patent Astra G-t, vagy Focust kapsz. A benzinesek ezekből gond nélkül körbevisznek tízszer a Föld körül. Csak a kasztnira kell odafigyelni, mert hajlamosak rozsdásodni a kerékíveknél. Ezért vétel után egy masszív alvézvédelem, kerékjárati ívek kifújása belülről, üregvédelem ajánlott.
2014. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennyiből már 2005-2006 körüli Focust is kapsz. A 2004 utániak nagyon ott vannak, hibátlan szerkezetek.
2014. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!