Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó napot kívánok. Tanácsot...

Jó napot kívánok. Tanácsot kérnék? Használt autót vásárolnák 800-900 ezer ft környékén, amit ki néztem autót nissan alméra honda jazz mazda 2? melyiket érdemesebb meg venni minden szempontból? Köszönöm segítséget.

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Honda Jazz 8-9 ért? Az kizárt, legfeljebb összetörve. Egyébként baromi jó kis autó, de inkább 1.5-et kérnek érte.
2014. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Almera jó választás, nyomott árához képest nagyon jó, megbízható konstrukció. Oké, kicsi ronda az eleje, de nálam ez nem szempont használt kocsi vásárláskor.
2014. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Almerát én is javaslom, az enyémben most 175 ezer van, így 10 évesen már kezdenek előbukkanni hibák, zajok, de még mindig olcsón fenntartható. A viszonylag hosszú váltója (és az alacsony fordulati nyomatéka) miatt keveset is eszik, ha jól használod.

Típushiba a fényszóró megvakulása és a váltócsapágyak elfáradása, más váratlan kiadásra tudtommal nem nagyon kell számítani. A sérülésekre is figyelj oda, rozsdának sehol nem szabadna még lennie. A futásteljesítmény a műanyag kormány alapján elég könnyen megállapítható, 175 ezer után 2-10 óránál már teljesen sima a felület, máshol még ép a rücsi. A hirdetett autók képein van, ahol a váltózsák már "90 ezernél" fehérre van kopva, nem tudom, hogy markolják, de nálam mindenhol érintetlen a műbőr.

2015. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!