Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyek környékén valahol van...

Egyek környékén valahol van egy ilyen út szakasz hol?

Figyelt kérdés

[link]


kb 10 éves lehettem ás a szülőkkel mentünk a balcsira a 2 ütemű waresszal.


2014. dec. 28. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyek Hajdú-Biharban van, kérdés, honnan mentetek a Balcsira.

Ha Pestről, akkor esetleg Etyek…

Ilyen egyébként nincs. Az M1-es egy szakasza ugyan eléggé hullámzó, de nem ennyire.

2014. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ja akkor Etyek


de nem autópálya.

2014. dec. 28. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár fotós vagyok, nem igazán tudom megítélni a képről, hogy teleobjektív nyomja így össze a hullámokat, vagy tényleg ilyen.

A filmgyár mellett elhaladó úton sok a fel-le. (Az Etyeket Alcsútdobozzal összekötő út), de erre nem hasonlít.)

Őszintén szólva nem Etyek közelében, de az országban sehol nem tudok hasonlót.

Etyek sem esik útba a Balaton felé. Ha arra mentetek, jelentős kitérő, ami persze nem lehetetlen.

Mennyi idős vagy most? Csak azért kérdem, mert ha régen volt az a tíz év, akkor nem biztos, hogy jól emlékszel. Ilyen van, teljesen természetes.

2014. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

most 36.


igen nem is esett útba de akkor az etyeki rokonok azt mondták arra menjünk mert alföldi embernek ez élmény lesz.

2014. dec. 28. 17:53
 5/6 A kérdező kommentje:
jól emlékszem sikoltoztunk a kocsiba bent olyan volt mintha vége lenne az útnak. újra és újra.
2014. dec. 28. 17:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Etyek sem esett útba csak a rokonok miatt mentünk arra.
2014. dec. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!