Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy injektoros...

Mennyibe kerül egy injektoros Aprilia SR50-be karbit betenni?

Figyelt kérdés
Mert ugy hallottam hogy ha az injektor beszarik akkor elég drágán lehet ujat venni bele...
2008. aug. 18. 15:54
 1/5 A kérdező kommentje:
senki?:S
2008. aug. 19. 13:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megoldható, akkor is sokba, még többe, mint az injektort cserélni. Nem érdemes vele erőlködni, mert nagyon nagy átalakítás igényel - pont ez dobja meg az árát.
2008. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sokba, nem tudom hogy műköüdik pontosan a ditech, de gondolom valami szelephez hasonló dologgal jut a hengerbe az üzemanyagkeverék nagynomással, ezért szerintem hengerfej-elektronika-és üzemanyagellátáshoz a karbi amit venned kell.
2009. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

henger, karbi az biztos hogy ekl hozzá, henger azért mert a csatlakozó nem ugyan az, de lehet hogy hengerfej is és a légszűrő se biztos hogy paszol a karbihoz

henger 20-30ezer, egy karbi is 20ezer környékén mozog

2009. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hello én válasz helyett érdeklődnék hanem gond nekem is van egy 2002 es aprilia sr 50 injekoros es most lett valami vele nemtoom mi valószínű,hogy az injektor.Te mér akarod karburatorossá átalakítani,talán a tiéd is elromlott?
2009. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!