Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olaj kell a robogómba?

Radish kérdése:

Milyen olaj kell a robogómba?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értek hozzá és érdekelne hogy milyen olaj való bele valójában, a jármű katalógusba ezt a gyári adatot találtam meg (Motor olaj : JASO FC, SAE 20 semi-synthetic) ez sajnos nekem latin, szóval nagyon megköszönném ha valaki segítene lefordítani. Még annyi hogy írjatok légyszíves olaj márkákat amik között érdemes nézelődni és még az ára emberi keretek között van. Válaszokat köszönöm!

2014. dec. 29. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem értesz hozzá, menj be egy autós/motoros boltba, és kérj olajat, valami jó fajtát amit az eladó ad. én full szintetikusat ajánlok, énis azt használok, motult. ez mellett bármelyik jó bele, castrol repsol stb ... 2t vagy 4t ?
2014. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 vagy 2 ütemű?
2014. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 ütemű
2014. dec. 29. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Félszintetikus Re-Cord olajat használtam. Jaso FC teljesítményszintet tudja és olcsó is.
2014. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyet: [link]
2014. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Repsol Scooter 2t

1 liter ára kb 2500ft.

2014. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget !!!
2014. dec. 29. 20:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül Repsol 2T full synthetic-re esett a választás a boltba az eladó is ezt ajánlotta.
2014. dec. 30. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!