Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Angel Eyes, és hátsó...

Az Angel Eyes, és hátsó kristálylámpához, + hátsó ablakok fóliázásához kell-e hatósági engedély vagy valamilyen tanúsítvány?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

A fóliához tutibiztosan kell tanúsítvány, de ha szakműhelyben csináltatod, azt ők intézik általában.

A többihez meg... szóval inkább ízlésrendőrség kellene.

2010. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát erről lehetne vitatkozni :)

Fóliázáshoz kell műbizonylat!

Bár egyik barátomnak a saját suzuki kocsiján ők csinálták otthon és nagyon jó lett de eddíg még nem kérték tőle!

Nekem a ladán van lexus féle lámpics de eddíg meg sem kérdezték hogy van-e bizonylata (állítólag valami eu vagy h jelzés kell hogy legyen a búrán , de ilyen nekem nincs attól még fennt van és nem szóltak érte még ,pedíg pár rendőr mellett elmentünk meg mögöttünk is jöttek ,de mondom nem szóltak még érte!

2010. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ladán lexus búra? ez engem érdeklen :) küldenél róla priviben képet? :D
2012. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha megtalálom akkor szívesen :)
2012. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
köszi :)
2012. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!