Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet ez a simson s51...

Mennyit érhet ez a simson s51 es blokk?

Figyelt kérdés
Babetta gyujtás, 70/2 4 seb. Viton szimeringek , keysone dugo, Főtengelynél koyo csapágyak C3 a többi fag csapágy. Gyári fotengely rocket hajtokarral. Szerintetek mennyit ér?

2015. jan. 1. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem pl 500forintot.....se....
2015. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Normális válaszokat vártam, de gondoltam, h nem kell külön írni h barmok ne írjanak. Köszi
2015. jan. 1. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Valakinek biztosan megér vagy 40k-t. De úgy 20k az értéke, mivel már a fele alkatrésze a blokknak, nem gyári.
2015. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Simson S51N ***** válasza:

Jól hangzik....


De!


1. Mivel 70-es a henger, így marni kellett a blokkból, amit nem tudunk hogy ki és milyen szakértelemmel tette. Nem biztos hogy jó!

2. Keystone dugó ide vagy oda, nem tudjuk hogy mekkora az illesztési hézagja a hengerhez képest. Nem biztos hogy jó!

3. Mi az oka annak hogy a főtengely csapágyak Koyo-k, míg a többi FAG? Talán egy korábbi felújításnál FAG lett berakva és most csak a főtengelyé lett cserélve? Fenn áll az esélye annak hogy blokk széthúzás után ugyanazok a csapágyak lettek visszatéve. Kérdés hogy milyen szakértelemmel és hányszor lett mér a blokk széthúzva? Nem biztos hogy jó!

4. Gyári főtengely 70-es hengerhez rocket hajtókarral.

Vajon hogy lett széthúzva a főtengely és összepréselve? Ki lett centírozva? Nem biztos hogy jó!

5. Vajon a blokk széthúzása hogyan történt? Csvarhúzóval feszegetve? Netán széthúzóval? Nem biztos hogy jó!

6. Főtengely, kuplungház, váltó megfelelően ki lettek hézagolva? Nem biztos hogy jó!

7. stb, stb....


Sorolhatnám oldalakon át.


Röviden:


Amiket írtál azok akár lehetnek akár jók is, de szakszerűtlen szétszedéssel és összerakással hiába a fent említett alkatrészek sokasága. Nem ér többet annál mint ha ezek egy szatyorba lennének beledobálva a MÉH telepen.

Ha mindezt magam csináltam volna elhinném és tudnám hogy jól van megcsinálva, főleg ha a blokk széthúzása után még az eredeti DDR-es csapágyak figyelnének benne.


Venni ilyet nem szeretnék!!!

2015. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!