Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Am6 blokkba milyen csapágyakat...

Am6 blokkba milyen csapágyakat érdemes tenni?

Figyelt kérdés
az érdekelne elsősorban, hogy hány db csapágy van a blokkba, és milyeneket érdemes beletenni ? c3, c4? milyen márkájút ? köszönöm előre is

2015. jan. 2. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

ha most jól számolom 5 csapágy van benne én a c4et raknám bele szimering csak 3 kell bele. de ha nem nagyon konyítassz hozzá inkább hagyd, nem lenézésből írom csak nagyon cumi meló, azt széthúzni a váltót összerakni, nembeszélve arról, hogy csapágyazol :) .

sok sikert azért

2015. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csináltam már pár blokkot, csak am6ot még nem, ezt annyira nem ismerem, nem tudom mit rejt a belseje, ezért érdeklődtem :) de köszönöm
2015. jan. 2. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:

nincs mit, akkor tapasztalat van legalább :) nem nagy ördöngősség csak egy tapasztalatlanabb embernek húzós tud lenni, mert elég macerás főleg a csapágyazás :).

sok sikert!

2015. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!