Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek ellenére érdemes akkumul...

Ennek ellenére érdemes akkumulátort cserélni az autóban?

Figyelt kérdés
Lassan 7 éves akkumulátor van az autómban, de még nem volt vele semmi gond soha. Ma reggel (-10 °C volt) eléggé nehezen indult. Miután bemelegedett ismét nem volt gond. Érdemes lenne mégis kicserélni?

2014. dec. 31. 10:13
 1/9 Dörmögő ***** válasza:
88%
2014. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Rövid kis történetem: Tél elején indítottam egy munkagépet, előtte egy hónapig állt. Kicsit szenvedett, de elindult. Ment ör órát, leállítottam tíz percre, utána már nem indult, az akksi nem vette fel a töltést megfellően, és végig csak merült járó motor mellett is. Szóval az, hogy ma indul, nem jelenti egy régi akkunál, hogy holnap is fog, és ha már szenved, akkor borítékolhatod, hogy egy szép reggelen cserbenhagy.
2014. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Menj el egy akkumulátoroshoz és ő a teszterrel megméri hogy jó e mert lehet hogy csak lemerült.

Enyém már novemberben alig indult

2014. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy mezei autóvillamossági szerelő 5 perc alatt leméri neked az akksit hogy milyen állapotba van. de én inkább lecserélném.
2014. dec. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha minden reggel mész a munkába és fontos hogy odaérj, mindenképp cseréld, ha csak nagy ritkán ülsz autóba, akkor a te döntésed.
2014. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy döntöttem hogy lecserélem. Biztos ami biztos.
2015. jan. 1. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Helyesen döntöttél. Sajnos, az autó ez a kategória; ha lóra volt pénzed, legyen zabra is.
2015. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már lehet hogy késő. De én nem cserélném le amig jó. Még lehet hogy egy-két évet is kibír. De lehet hogy az új se fog többet egy-két évnél tartani. Nagyon rosszak az új akksik. Borzasztó hamar meg adják magukat. Az van talán hogy környezet barát akksik vannak.
2015. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy jól működő akkumlátort lecserélni? Hm.. Bomba ötlet apám! :D
2016. febr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!