Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi érné meg jobban? Venni egy...

Mi érné meg jobban? Venni egy új utángyártott önindítót vagy az eredetit felújítani? Kb. mennyibe kerül a felújjítás? Golf 1.9tdi '98-as

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

És mi a baj az önindítóval?

Lehet, csak szénkefét kell cserélni benne, de néhány pofátlan szerviz képes azért is sokat elkérni.

2015. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vizéli László ***** válasza:
100%
Érdemesebb javíttatni, valami kis maszekkal. És egy jó tanács. Vedd ki otthon az önindítót ha van rá lehetőséged, és valami melós ruhába vidd el. Akkor azt feltételezik rólad hogy konyítasz hozzá, még ha nem is. Nekem anno mitsubishi coltnál, Ha jól tudom bendix-et és szénkevét cseréltek benne, és ez került ösz vissz 4000 ft-ba.
2015. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kolegám csinálná.Azt mondta hogy az egész felújjítás max. 9ezer.Szóval persely,kefe,stb.Lassan forgat néha.Az akksi rendben van.Csak azért kérdeztem hogy kitart annyit mint az új vagy két hónap mulva megint kell újjítani.
2015. jan. 2. 19:01
 4/6 Vizéli László ***** válasza:
Szerintem ha olcsóbban kijössz a javíttatással akkor sokáig működőképes lesz.
2015. jan. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor rendben van ha kitart pár évet.Kösz,ment mindenkinek a zöld.
2015. jan. 2. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:

2 éve maszekkal javíttattam, 6500 forint, azóta tökéletes.

Valami kuplungrésze ment tönkre vagy mi

2015. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!