Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha választhatnál, melyik...

Ha választhatnál, melyik autót vennéd meg?

Figyelt kérdés

Leírom az összes tudnivalót, kérlek mondjátok meg melyik autót válasszam. (az autók nem Magyarországon vannak)


Az első autó egy 2002es kiadású Opel Astra G (diamond) 1.8as benzines motorral. 162.000 km, Euro 3as motor, beépített gyári navigációval, 2 kulccsal. A kipufogó egyik tömítése nem jó, ezért fura hangot ad, de az autószerelő, akivel mentünk, azt mondta, hogy nem drága megcsinálni. Nekem személy szerint a hátsó ülés nem tetszik.


Képek:

[link]

[link]

[link]


A másik autó pedig 2001es Volkswagen Golf 4 1.6os 16V motorral. 141.000 km, Euro 3as motor. 2 kulccsal, központi zárral.

Az autó jobb oldalán van pár kisebb karcolás, ezen kívül még a fékbetéteket kell cserélni (de ezt gondolom az összes használt autónál, megvételkor).


Képek:

[link]

[link]


Szerízkönyv egyik autóhoz sincs. Segítenétek?


2015. jan. 3. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Tök jók ezek a hátsó ülésekről készült képek. Mint az új, kérem szépen, mint az új...

Egyébként én valószínűleg az Astrát venném, de hozzá kell tennem hogy olaszozom már egy ideje, így ezek a német belsők nagyon nyomasztóan hatnak rám.

2015. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most tényleg jónak tartod az üléseket, vagy hogy érted?


Azt még elfelejtettem mondani, hogy teljesen egyforma a két autó ára.

2015. jan. 3. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát most leírhanám hogy nekem melyik tetszik jobban,ám nem jutnál vele előrébb...

A fékbetét pont nem az az alkatrész,melyet vásárlás után okvetlen cserélni kell,mert látható az állapota.

Ellentétben a vezérműszíjjal,görgőkkel,vízpumpával.

Szervízkönyv híján ezeket célszerű cserélni,mert azt mondanak amit akarnak..


/nemtudom mibajod a hátsó üléssel/:-)

2015. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem rettentő kényelmetlen az ilyen ülés. Úgy elől, mint hátul. Nem egyszer fájdult/állt már be a derekam hosszabb autózás közben :/
2015. jan. 3. 19:46
 5/9 A kérdező kommentje:

Közben most látom csak, hogy elrontottam a képeket.. Az Astrához az első 2 kép tartozik a 3ból. A 3. már a Golf hátsó ülése.


Itt van egy külső kép az Astráról: [link]

2015. jan. 3. 19:53
 6/9 Body-Builder ***** válasza:

A G4 megbizható es igazabol motorikusan nincsenek rejtett hibaji ha levan szervizelve ( vezerles szett,gyertyak,benzinszürő. stb) akkor a vilagbol kimesz vele 7 literből.

Az astrat olaj zabalo eco tech el gyartottak sokan panaszkodnak hogy eszi az olajat. ez mellet hajlamos 10 felett is enni. szamomra nagyon kenyelmetlen ulesei vannak az autónak. ellenben a golf puha üleseivel ami nagyon kenyelmes! en mindenkepp G4 et vennek.

2015. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz márka egyik sem, de inkább a golf.
2015. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hátsó ülés fényképe semmit nem mond az autó állapotáról, mert azt van aki csak arra használja hogy hátra dobja a kabátját. Olyan dolgokat meg nem nagyon fényképeznek ami kopni szokott (pedálok, szőnyeg, kárpit stb.)
2015. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindkét autót láttam élőben, mesterrel. Egyformán "jó" állapotban vannak a dolgok bennük.
2015. jan. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!